Приворот на сигареті Приворот на сигареті комусь може здатися занадто простим і навіть дитячим. Сигарети здаються непосвяченим занадто сучасними й не мають таку ауру стародавності як свічі, вино та інші використовувані в обрядах предмети.

Однак не всі так просто.

У цьому привороті діють відразу два дуже сильних магічних елементи.

По-перше, тютюн.

Його енергетичні властивості тисячоріччями були добре відомі індійським шаманам, що використовували його в багатьох магічних обрядах.

Хоча через використання в сучасних сигаретах хімічних добавок, дія тютюну, що втримується в них, не таке сильне, у ньому все-таки залишається досить енергії, яку можна використовувати в потрібних цілях.

Другий елемент - вогонь.

Це дуже сильна стихія, покровительствующая любовним страстям.

Крім того, сигарета має фаллическую форму, що символізує любовну енергію.

Найпростіший приворот на сигареті здійснюється в такий спосіб.

На сигареті потрібно написати ім'я коханої людини.

Важливо, щоб це було ім'я дане йому при хрещенні, у противному випадку сила привороту сильно знижується.

Потім сигарету потрібно повністю викурити, щоб написане на ній ім'я повністю згоріло.

Сигарету потрібно тримати тільки в правій руці, у ліву ж стряхивать попіл.

Поки будете курити сигарету, представляйте себе разом з коханою людиною, ваші поцілунки й пещення.

Попіл акуратно зсипте в хусточку й загорніть, присуджуючи: «Як попіл із золою, так і ми з тобою». Сховайте вузлик у затишному місці й дбайливо зберігаєте. Якщо ви втратите вузлик або розсиплете попіл - вам не уникнути розлуки. Є й інший спосіб зробити приворот на сигареті. Потрібно в повню на постіль покладете срібне або мідне підношення.

На ньому розстеліть шовкову хустку й покладете фотографію коханої людини й сигарету.

Над цією фотографією викурите іншу сигарету з написом «...

(його ім'я) любить ...

(своє ім'я)».

Другою сигаретою почастуєте коханого.

І в першому, і в другому випадку важливо, щоб про обряд не знали навіть найближчі люди.

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти