Алкоголізм - страшне зло, що руйнує життя людини, що заподіює постійні страждання й самого алкоголіка, і його близьким. Боротися з ним можна й потрібно будь-якими доступними методами й Заговор від алкоголізму стане в цій боротьбі відмінною підмогою.

Такі Заговори з успіхом застосовуються вже не одну тисячу років і допомогли мільйонам людей позбутися від хворобливої тяги до спиртного.

Заговор від алкоголізму особливо ефективний, якщо його використовує сам хворий.

По-перше, ефективність магії завжди збільшується з наближенням до об'єкта впливу, а в цьому випадку відстань скорочується до нуля.

По-друге, Заговор, нав'язана алкоголікові кимсь із боку, зустрічає сильний опір свідомості алкоголіка, а Заговор спрямований на себе, збігається із твердим бажанням позбутися від недуги й, тому, його дія дуже сильно.

Щоб здійснити така Заговор, гарненько попартеся й вимийтеся в лазні.

Потім налийте собі склянку джерельної води й дивлячись на нього говорите: «Пристрасть до хмільного йди, розум і тіло моє звільни Вода моє тіло очистити, розум мій зцілить, від злої недуги звільнить. Стану я чистий, стану я тверезий, стану я міцний. Амінь». Після цього швидко випийте воду. Якщо ж п'яниця не хоче позбуватися від своєї залежності або не має сили волі, щоб що-небудь почати, то в такому випадку, хтось із родичів, найчастіше дружина, може використовувати Заговор від алкоголізму що б чоловік не пила.

У цьому випадку добре підійде Заговор на спиртне.

Візьміть пляшку горілки або іншого напою, що воліє алкоголік.

Відкрийте пляшку й тихо проговорите усередину: «Як тільки тебе (ім'я алкоголіка) візьме в рот, відразу бажання пити пропаде. Стане хмільне йому отвратно, навіть у руки брати неприємно. Не захоче він доторкатися ні до горілки, ні до пива, ні до вина хмільному, ні до чого спиртному. Піде його пристрасть-пагуб за дрімучі ліси, за далекі гори, назавжди його покине й навіки сгинет». Потім швидко закрийте пляшку пробкою й під будь-яким прийменником почастуєте п'яницю. Важливо щоб ніхто не відкривав пляшку й не пив її вміст раніше його. Бажано також, щоб він почав пити відразу після того як відкриє пляшку. Якщо пляшка довго буде стояти відкритої, дія Заговори може розсіятися й ефект буде дуже слабким.

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти