Заговор на іспит допомагає щасливо пережити самі драматичні в житті кожного студента моменти. Навіть самий підготовлений відмінник хвилюється перед іспитом, тому що знає, що ні розум, ні знання, ні ґрунтовна підготовка не допоможуть здати іспит на «відмінно», якщо не повезе.

От у цьому й допомагає Заговор.

Діюча Заговор не рятує від необхідності здавати іспит, але може допомогти пройти через це випробування легко й успішно.

Найдужча й сама правильний Заговор на іспит - заклинання на світлий розум у день іспиту.

Робиться ця Заговор в такий спосіб.

У день здачі іспиту або заліку помийте голову й три рази вимовте: «Голова миючи чиста, розум мий ясний, розум мий світлий.

Всі я знаю, усе розумію, все бистро вирішую, на всі питання відповідаю. Із усяким завданням мені буде удача. Амінь». Ця Заговор допоможе вам мати на іспиті ясну голову й швидкість думки. Як показує практика дія його дуже сильно. Вам однаково потрібно знати предмет, але Заговор допоможе нічого не забути й легко відповідати на будь-які питання викладача. Інший ефективний Заговор на іспит - легендарна Заговор на магічний п'ятак, уже не одне сторіччя помогающий студентам.

У класичному варіанті для цієї Заговори використовується пятикопеечная монета.

При цьому, монета повинна бути максимально чистої й гарної.

Дивлячись на монету говорите: «Ти, п'ятак, із мною будь і «п'ятірку» мені добудь.

На іспиті допомагай, від злих питань рятуй.

Повз лихо пронеси, мені удачу принеси».

Після цього поцілуйте монету й покладете собі у взуття під праву п'яту.

У більшості навчальних закладів зараз 5-бальна система не використовується, тому, «п'ятірку» у тексті Заговори можна й потрібно замінити на «дванадцять» або іншої потрібної оцінок.

Студентам, яким доводиться здавати іспит особливо шкідливому й причепливому викладачеві, придасться Заговор на приборкування.

Для його здійснення ввечері напередодні іспиту візьміть листок паперу, напишіть на ньому «...

(ім'я викладача) приборканий».

Потім складете листок учетверо й вимовте: «Ти, (ім'я) не злися, не кип'ятися, до мене з добрим словом звернися. Із мною приємний будь, всі питання забудь». Після цього розірвіть папір на дрібні шматочки й спаліть їх.

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Приворот Вуду уважається одним з найдужчих приворотів

Заговори-Привороти