Любов - сильне почуття, здатне подарувати людям неймовірне щастя. Однак, любов це ще й сварки, незлагоди й, що найстрашнішої зради.

Як показує життя, збитися із правильного шляху може навіть сама віддана людина й це може виявитися трагедією й для люблячої його жінки, і для нього самого.

Однак, під час вжиті заходи можуть урятувати ваше сімейне щастя.

Найдужчий засіб - Заговор від суперниці, що варто застосовувати й в «профілактичних» цілях, коли поруч із коханою людиною тільки починає вертітися небезпечна хижачка, і навіть тоді, коли кохана людина вже оступилася, але ще не пізно повернути його на шлях вірності й любові.

Щоб зробити Заговор від суперниці, візьміть листок паперу й напишіть на ньому її ім'я й розірвіть його на дрібні шматочки.

Потім, у вітряну погоду, вийдіть на вулицю або на балкон і розвийте обривки по вітрі зі словами: «Подуй вітер могутній!

Віднеси неї з нашого життя на всі чотири сторони.

Нехай мій (ім'я улюбленого) до неї навік остудиться, наша любов від її звільниться Так подуй же на неї, остуди її душу, згаси неї пристрасть Нехай вона тепер холодніше льоду буде й дорогу до нього назавжди забуде! Нехай розлучниця з нашого життя несеться, а до нас на поріг лише щастя проситься». Інший старий Заговор від суперниці використовує киплячу воду.

Поставте на плиту каструлю з водою.

Коли вода почне кипіти, дивлячись на неї говорите: «Як вода ця кипить вариться, так і пристрасть твоя гріховна перевариться.

Перевариться, перемелеться, разлюбится, розділиться.

Коли станеш до мого милого наближатися, будеш немов окропом обпікатися. Буде він тобі страшнее вогню, ужасней ночі». Потім виключите плиту. Дивлячись на воду, що остигає, вимовте: «Ти, вода, скоріше остигай, а ти, (ім'я суперниці) від мого (ім'я улюбленого) навік відставай. Остудишся, остудишся, від мого (ім'я улюбленого) відвернеш». Коли вода стане максимально холодної, розділите її на чотири частини й розприскайте із чотирьох сторін вашого будинку зі словами: «Іди навіки, навіть поруч із ним не будь, навіть думки про нього назавжди забудь».


Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти