Одвороти - один із самих складних розділів любовної магії. Сильний одворот здатний зробити теперішнє чудо - доконано остудити чиюсь полум'яну пристрасть, зруйнувати міцні, самим Дияволом установлені зв'язки.

Чимало небажаних романів було зруйновано, чимало божевільних влюбленностей охолоджене завдяки вміло здійсненим одворотам.

Однак, щоб одворот був по-справжньому ефективним, необхідно мати достатню магічну силу й досвід проведення магічн обрядів, упевненістю у своїх силах і у своїх діях.

Крім того сильний одворот - це серйозне втручання в чужу ауру, чужу психіку й чуже життя, так що готуючись зробити такий обряд подумайте, чи готові Ви взяти на себе таку відповідальність - не тільки моральну, але й магічну.

Одвороти можуть використовуватися для різних цілей.

Наприклад, щоб відвернути улюбленого чоловіка від дружини або коханки або навпаки, улюблену жінку від чоловіка або коханця.

Також ними користуються, щоб позбутися від обридлого й нав'язливого чоловіка, коханця, залицяльника.

Одворот може застосовуватися на себе, якщо Вам здається, що Вас приворожили за допомогою магії й Ви хочете звільнитися.

У різних варіантах обряду використовуються предмети, що володіють магічними властивостями.

Сильний одворот можна зробити за допомогою піску.

Для цього потрібно взяти пісок з різних берегів ріки.

Тримаючи по жмені в кожній руці, повільно просипати його між пальцями зі словами: «Як пісок сиплеться-витікає, так нехай любов тепер убуває.

Як два береги меж собою не зійдуться, так нехай з навіки розійдуться (ім'я чоловіка) і (ім'я жінки).

Тричі прошу, тричі молю, тричі заклинаю!

» Після цього потрібно тричі сплюнути змести пісок і викинути його подалі від будинку. Дія цього одворота почне проявлятися наступного дня після проведення, а на третій день набере повну силу і його вплив буде триматися доти поки почуття повністю й безповоротно не згаснуть.


Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти