Заговори чорної магії - особливий розділ практичної магії, що містить найбільш сильні, але при цьому найнебезпечніші обряди. Чорна магія відома людям з незапам'ятної стародавності.

Протягом тисячоріч майстри, що володіють чорною магією, вселяли в людей страх і трепет.

На відміну від білої магії, чорна магія для досягнення своїх цілей вдається до допомоги темних сил, що робить її неймовірно ефективною.

Мети чорних Заговорів часто тік же чорний - псування з метою змусити ворога страждати або навіть умерти, внесення розбратів між закоханими й так далі.

Однак, часто люди застосовують такі Заговори із цілком звичайними цілями - домогтися чиєїсь любові, збільшити доходи й так далі, але роблять це за допомогою темних сил.

Протиставити щось Заговорм чорної магії дуже складно, а часто й неможливо.

Небезпека ж чорної магії полягає в тому, що темні сили, до допомоги яких прибігає маг, завжди беруть плату.

Якщо чорна Заговор досягає своєї мети, тому, на кого ця Заговор спрямована, може бути нанесена серйозна фізична й психічна шкода.

При цьому маг заплямує свою совість і очорнить свою душу.

Якщо ж Заговор відбувається невміло, порушується порядок дій або неправильно обране час, міць чорної енергії Заговори звертається проти самого мага, що може привести до його хвороби або психічних розладів.

Заговори чорної магії дуже різноманітні.

Вони звертаються до різних сил темної сторони й використовують різні магічні засоби й способи.

Наприклад, для наведення псування на ворога може використовуватися носова хустка, якщо хтось заподіяв зло вам або ваш близьким і змусив вас страждати, утріть свої сльози білою хусткою й дочекайтеся темної, безмісячної ночі.

Опівночі запаліть чорну свічу й тричі вимовте: « Демони-Месники прийдіть.

За біль мою помститися допоможіть.

Нехай він страждає, як я страждала.

Нехай ридає як я ридала.

Сльози втирає як я втирала.

Помста мою зробите, сповна йому відплатите. Амінь». (Жертвою цієї Заговори може бути як чоловік так і жінка - «він» міняється на «вона» і так далі). Заговорена хустка потрібно підкинути жертві - у кишеню, у сумку, у квартиру або в будь-яке інше місце, з яким жертва постійно стикається. На закінчення, ще раз відзначу, що якщо ви збираєтеся використовувати Заговори чорної магії для досягнення своїх цілей, помнете, що у ваших руках страшна зброя, надзвичайно небезпечне й для жертви Заговори, і для вас. Подумайте ще раз, чи коштує ваша мета того щоб домагатися її такими засобами?


Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти