Заговор на торгівлюВ обивательському поданні застосування магії асоціюється, в основному, з любов'ю, ненавистю й іншими страстями. Однак на ділі магія часто застосовується не тільки для того щоб когось приворожити або комусь помститися, але й для рішення цілком практичних матеріальних питань.

Заговор на торгівлю - один з таких обрядів.

Він допомагає поліпшити торговельний зворот у магазині або на ринку взагалі або вдало провернути якусь конкретну особливо важливу угоду, що обіцяє принести вам більший прибуток.

Більшість людей і не чули про цей обряд.

Але не тому, що він марний або малоефективний, а тому, що ті, хто зумів за допомогою магії значно поліпшити свої фінансові справи, звичайно не афішують причини своїх успіхів.

Напевно у вас найдуться знайомі, бізнес яких не приносив прибутку й, зрештою, прогорів, хоча вони вкладали в нього всі свої сили й душу.

У той же час найдуться й такі, чия торгівля процвітає, хоча вони додавали нітрохи не більше зусиль, чим перші.

Звичайно самі вони пояснюють свій успіх своїм діловим талантом, правильним вибором напрямку, удалим часом і т.

д.

Насправді ж успіх багатьох з них пояснюється використанням магії.

Найпростіша Заговор на торгівлю здійснюється за допомогою грошей виручених від першої проданої речі за день.

Після того як покупець відійде, потрібно отриманими від нього грошима обмахнути весь товар, доторкаючись ними до кожної речі при цьому присуджуючи:До чого я виторгом касаюсь, те продати сьогодні обіцяюся.

Один купець купив, мене обагатил, Другий уже йде, грошей багато принесеться А от наприклад ще одна Заговор на торгівлю. Його можна здійснити якщо в молодика поставте склянку води у вікна, у яке видний серп молодого місяця. Над цією водою вимовте: «Місяць воду зарядить, силою своєї обдарить». Ранком візьміть принесіть заговорену воду у свій магазин або торговельну крапку й окропите нею товари, повторюючи при цьому: «Місяць у ріст піде - торгівля моя приросте, багаторазово зросте так ніколи не впаде. Чесний за моїм товаром піде, грошик охоче понесе». При грамотному виконанні й наявності у вас хоча б мінімальних здатностей до магії, цей обряд допоможе вам збільшити товарообіг і підвищити прибуток. Вищенаведена Заговор на торгівлю спрямований на поліпшення торгівлі в цілому. Якщо ж для вас дуже важлива певна велика угода й ви хочете за допомогою магії підвищити шанси на її благополучне здійснення, тоді вам знадобиться інша Заговор. Його можна використовувати, якщо переговори проходять у вашім приміщенні або там, куди ви маєте доступ. Візьміться за спинку одного зі стільців або крісел і вимовте: «Хто на стільці цьому опиниться, у всім із мною погодиться. Упиратися не буде, слово «ні» забуде. Договір наш підмахне, гарний прибуток принесе». Пізніше, під час переговорів, запропонуєте своєму партнерові саме цей стілець. Під час обговорення умов угоди ви заметете, що він став набагато більше згідливим. Важливо не переплутати стільці. Якщо ви самі помилково сядете на заговорений стілець, можете непомітно й зненацька для себе погодитися на багато хто, зручні йому, а не вам, умови.


Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти