Хочу поділитися своїми емоціями від зустрічі з магом Дамиром. Постараюся описати все по можливості коротко.

Прожила я зі своїм другим чоловіком Олексієм більше семи років .

Від першого шлюбу в мене була дочка й у спільному народили сина.

На момент оповідання синочку було 2,5 роки.

Заради нашого щастя чоловік навіть пити кинув, кожну зароблену копієчку ніс у будинок, до нерідної дочки ставився краще, ніж до власного сина.

А рідний папка дочки востаннє ребенка бачив у суді, коли ми розводься, і навіть не підійшов тоді до неї!

Але скоїлося ихо, у якій я винувата сама.

Мій Алешенька мені змінив.

А вся справа в тому, що після пологів у мене начисто пропало всяке бажання займатися з ним любов'ю.

От просто як відрізало!

Може, це зробив хтось спеціально, може, я сама собі це видумала, так тільки не могла я з ним більше в постіль лягати.

Лікарі мені говорили, мол, все пройде, не переживайте, це нормальне явище, через пару місяців - півроку сексуальне бажання відновиться.

Однак пройшло два з половиною року, а я все також пересмикувалася щораз, коли Леша хоча б пальцем до мене доторкався.

Мене нудило від однієї думки, що підійде чоловік і почне пестити мене.

Це було якимсь катуванням!

До чого це все привело?

Спочатку Алеша пішов перший раз, але швидко повернувся - нудьгував по дітям, по мені, говорив, що любить, просто не може без сексу.

Звичайно, здоровий мужик, йому потрібна близькість, так ще й регулярна.

Я його розуміла, ревнувала безумно, але поробити із собою нічого не могла.

Потім чоловік пішов знову, цього разу надовго.

Коли повернувся, пояснював, що йому просто нікуди йти більше!

Так пройшло півтора року.

Перевелася я вся, дітям потрібний батько, сім'ї - добувач, мені - кохана людина, а як виправити ситуацію - поняття не маю!

Тоді в Інтернеті знайшла сайт мага Дамира, і чомусь відразу зрозуміла, що саме ця людина зуміє мені допомогти.

Загалом, чаклун зробив приворот не тільки чоловіка на мене, але й мене на чоловіка.

Виявилося, що я ще ого-го який жагучий можу бути!

:) Все життя буду молитися за Дамира і його здоров'я, тому що якби не він, зруйнувалася б гарна сім'я, діти виросли бездоглядністю, та і я не пізнала б теперішнього жіночого щастя!

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості
Приворот Вуду уважається одним з найдужчих приворотів

Заговори-Привороти