Моя історія не схожа на історії інших жінок, тому що в ній дуже багато заплутаного й незвичайного. Коли я познайомилася зі своїм цивільним чоловіком, я зустрічалася з іншим хлопцем.

Через деякий час я довідалася, що мій майбутній чоловік одружений і ростить двох дітей.

Але наш роман розвивався дуже бурхливо, я розсталася із хлопцем, улюблений намагався робити всі, щоб я була з ним, і в підсумку я здалася.

Звичайно, мені було дуже ніяково, адже я, по суті, розбила сім'ю.

Я думала про страждання цієї жінки, про те, що забираю батька із сім'ї, що роблю боляче дітям, але, якщо чесно, мені було однаково тоді...

Найбільше здивування викликало те, що його колишня дружина (тоді ще теперішня) намагалася із мною подружитися.

Пізніше я зрозуміла, що вона просто дуже мудра жінка, а мені коштувало б многому в неї повчитися.

Вона не влаштовувала дружину скандалів, не намагалася його повернути сльозами й лементами, роЗаговорми про дітей і т.

д.

Вона надходила розумним-розумній-по^-розумному: тихо, упевнено, неквапливо йшла до своєї мети.

Наш улюблений чоловік теж страждав, тому що йому доводилося розриватися між сім'єю й мною.

У підсумку він вирішив все-таки залишитися із мною, я була щаслива, поки не зрозуміла, що мені не подобається таке положення речей: до ранку він із мною, а ледве зачервоніє небо біжить до дружини, щоб проводити дітей до школи.

Я довідалася пізніше, що в цей час дружина поводилася всі так само хитро, намагаючись повернути батька й чоловіка в сім'ю.

Варто відзначити, що хоч я й була обурена таким поводженням тепер уже мого чоловіка, я розуміла, що не можна позбавляти його дітей спілкування з батьком, перешкоджати цьому.

Відносно нормально ми прожили біля року, а потім я стала підозрювати чоловіка в зраді.

Напевно, саме щоб удержати його, я й погодилася народити ребенка, про яке він молив мене весь цей рік.

Тим ні менш, чоловік гуляв всю мою вагітність, поки я лежала в роддоме, привів у нашу постіль жінку, про що мені потім розповідали сусідки, а також спав зі своєю колишньою дружиною.

Після пологів він поїхав на заробітки, нібито для маляти й дітей від першого шлюбу, а там знайшов собі нових коханок, причому й стару не кидав...

Я стала крикливої, нервової, дратівливої - як же, моя сім'я валила!

Мені не вистачило розуму поводитися як перша дружина, а тому він пішов до неї.

Коли я звернулася до Тарасовой Ольги Юріївні, вона мені пояснила, що я сама вибрала собі таку долю, що ця відплата за те, що я у свій час розбила чужу сім'ю й залишила дітей без батька.

Однак, про щастя, вона погодилася зробити приворот на мого улюбленого, тому що колишня дружина не любила чоловіка по-справжньому, а просто хотіла від нього грошей, і тепер у нас у відносинах все идеально.

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти