Мій чоловік мені постійно змінював. Не пройшло й місяця після весілля, як він не прийшов ночувати додому, придумав дурну відмовку й уважав, що я зобов'язана в неї повірити.

Потім він і зовсім перестав ховатися: днями десь пропадав, зустрічався з різними жінками.

А потім, як ні в чому не бувало, приходить і ще посміхався, мол, який я ловелас, який крутий, скільки баб ощасливив!

Ви навіть собі представити не можете, скільки я пролила сліз, скільки було розмов, скільки ми лаялися.

А чоловік сміється мені в особу й говорить, що вибрав мене в дружин, так що мені ще потрібно від нього?

Ні, ви представляєте?!

У нас із чоловіком народилося троє дітей.

Я пішла з роботи після народження першого ребенка, так так і не повернулася.

Зараз я домогосподарка, займаюся будинком, дітьми.

Якби я була одна, так давно пішла б.

А куди мені йти із трьома дітьми?

До своїх батьків не могла - звалитися їм на голову у двухкомнатную квартиру не хотіла, та й соромно.

Мої батьки вже люди літні, а я до них трьох телепнів привела б?

Ні, я так не можу.

До того ж, моя мама як почувала, що цей шлюб буде нещасливим!

Ще до весілля відговорювала мене, розповідала про минуле чоловіка, а я їй не вірила, думала, що моя любов його змінила або ще неодмінно змінить.

Друзів, родичів, які могли б дати притулок, у мене більше не було...

По судах теж дуже не хотілося мотатися: на це потрібні не маленькі гроші, так ще й величезний запас нервів і терпіння.

А в мене, на жаль, за роки сімейного життя, не нагромадилося ні того, ні іншого.

Всі гроші йшли на дітей і побут, а все, що понад, чоловік завжди витрачав на полюбовниц.

Що стосується нервів, про яке терпіння з таким життям може взагалі йти мовлення?!

І після всього пережитого, чоловік мені говорив, що любить!

Може й любив так своєрідно - не знаю.

Я точно знала тільки те, що мені треба ставити на ноги трьох дітей, а без підтримки чоловіка як добувача й батька це не можливо.

А ще я розуміла, що в мене росте син, і він бачить, як поводиться тато стосовно дружини.

Не найкращий приклад, звичайно.

Треба було терміново щось міняти.

Я розповіла свою історію в газеті, і мені прийшло багато відгуків.

Один з листів був від жінки, у якої у свій час була подібна історія, і тоді їй шаман Дмитро Явре зробив приворот на чоловіка.

Я довго думала, але от уже три роки пройшло, як я звернулася до Дмитра, і мій чоловік перестав мені змінювати.

У нас відразу з'явилися гроші, небувала любов, діти щасливі, і я покращала, помолоділа.

Дуже йому вдячна!!!

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти