Багато чоловіків упевнені, що сама заповітна мрія будь-якої дівчини - скоріше вийти заміж. Якась частка істини в цьому, звичайно, є.

Але насправді, сама більша мрія будь-якої дівчини, незалежно від віку й захоплень - знайти любов всього свого життя.

Знайти людину, що буде неї любити й розуміти, піклуватися про неї й підтримувати її.

Тільки за таку людину й мріють вийти заміж.

Але як втілити свою мрію в реальність якщо на обрії немає підходящої кандидатури?

Можна смиренно сидіти й чекати свого шансу.

Можна активно знайомитися з молодими людьми на всіляких тусовках або по сайтах знайомств.

Але хіба так знайдеш теперішню любов?

Є й ще один спосіб, перевірений століттями.

Вдатися до допомоги магії.

Гарна Заговор щоб знайти любов може допомогти нарешті-те зустріти свого нареченого або, у всякому разі, зробити таку зустріч набагато більше ймовірної.

Такими Заговорми вміло користувалися ще наші бабусі й прабаби, а корінь їх ідуть у глибоку стародавність.

Здійснити Заговор й знайти любов можна в такий спосіб.

Перед самим світанком, на зорі, одягніть білу, свіжу сорочку, розпустите волосся й, дивлячись на небо, сім разів вимовте таку Заговор: « Зоря-Блискавиця, небесна сестриця, життя мою освіти, улюбленого мого приведи». Повторюйте цю Заговор протягом трьох днів на ранкову й вечірню заграву. Після цього будьте уважні - протягом найближчих днів ви зустрінете того, як довго шукали. Короткого погляду й декількох фраз буде досить, щоб відчути, що це він. Однак важливо розуміти, що Заговор допомагає вам знайти свій нареченого, але не закохує його у вас автоматично. Так що намагайтеся бути в ці дні максимально гарної, легкої й чарівної. Допоможіть йому зрозуміти, що ви та, про кого він мріяв (а так воно й буде - ви створені для нього так само, як він для вас). Інший Заговор щоб знайти любов вимовляється на чисту воду.

Наберіть у прозору ємність воду із джерела або струмка.

У крайньому випадку - з ріки.

У кожному разі, ця вода повинна бути проточної (не стоячої!

) і максимально чистої.

Увечері запаліть червону свічу й, дивлячись на воду, говорите: «На воду чисту голошу, нареченого свого призиваю.

Нехай скоріше про мене довідається.

До мене поспішає, часу не втрачає.

Всім серцем його я чекаю, для нього любов свою бережу».

Загасите свічу й лягаєте спати.

Ранком візьміть ємність із заговореною водою й виплесніть її в будь-яку проточну водойму.

Вихлюпуючи воду вимовте такі слова: «До нареченого моєму попливеш, сум мою виллєш».

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості
Приворот Вуду уважається одним з найдужчих приворотів

Заговори-Привороти