Заговори білої магії надзвичайно різноманітні. Вони можуть використовуватися на всі випадки життя, для рішення самих різних проблем, які виникають у нашім житті.

Причому, на відміну від чорної магії, що використовує могутність сил зла й тому надзвичайно небезпечної й для тих на кого вона направляється й для самого мага, біла магія досить безпечна й для мага й для навколишніх.

Біла магія допомагає людям справлятися з лихами й домагатися успіхів.

Не випадково протягом тисячоріч секрети Заговорів передавалися з покоління в покоління, а знахарі й чаклуни, майстри білої магії, користувалися величезною повагою й шануванням.

Нижче ми розглянемо деякі різновиди білої магії.

Як уже говорилося вище, Заговори білої магії дуже різноманітні й спрямовані на рішення різних завдань.

Один з важливих напрямків - Заговори від псування й пристріту.

Вони допомагають захистити людину від шкідливого магічного впливу недоброзичливець.

Якщо цей недоброзичливець вам відомий, потрібно подивитися йому прямо в очі й про себе вимовити таку Заговор: «Зло задумане я знаходжу так від себе відвожу.

Не на друга доброго відвожу, а на той, кому в очі дивлюся.

Що лиходій проти мене замишляє, нехай тепер сам випробує!

». Якщо вимовити цю Заговор чітко й з належним почуттям, він стане надійним захистом від лиха, що намагається навести на вас недруг, і повернути це зло йому самому. Не менш корисні й популярні Заговори на мир і благополуччя в сім'ї. Адже коли між членами сім'ї панує мир і згода, будь-які труднощі не так вуж страшні. А сімейний розлад, навпроти, не тільки доставляє постійні прикрості, але й притягає в сім'ю всі нові лиха. Щоб уникнути розбратів, образ і недовіри між близькими, використовуйте таку Заговор: « Ангел-Хоронитель святий, помічник вірний мій. Сім'ю нашу від лиха збережи, від образ так розбратів оборони. Щоб різни між нами не бувало, щоб згода так щастя прибувала. Про це тебе благаю, всією душею заклинаю». Ще один різновид Заговорів, особливо популярна серед молоді - любовні Заговори білої магії. Ці Заговори можуть мати різні цілі (прив'язати конкретної людини, знайти свій нареченого, заміжжя, секс і так далі), засоби й силу.

Наприклад, якщо дівчина хоче знайти свою любов, вона повинна забити цвях у поріг свого будинку зі словами: «Цвях у поріг убиваю, нареченого свого зазиваю.

Нехай скоріше мене знайде, нехай скоріше мене візьме.

Будемо разом життя проживати, щастя так радість наживати».

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості
Приворот Вуду уважається одним з найдужчих приворотів

Заговори-Привороти