Заговор на гроші - один із самих цікавих і корисних магічних обрядів. Адже життя - це не тільки любов, ненависть, смерть.

Це ще й постійна турбота про те, де заробити гроші .

Адже гроші - це й хліб насущний для самої людини і його близьких, і можливість здійснити свої самі таємні мрії, і, нарешті, гроші - це воля.

Так що в бажанні заробити якнайбільше грошей, немає нічого ні ганебного, ні шкідливого.

От тільки для того, щоб одержувати великий дохід, мало бажання й праці.

Потрібна ще й удача.

Без удачі можна витрачати багато сил, одержуючи замість лише копійки.

От отут-те й може допомогти магія, що пропонує безліч різних грошових Заговорів.

Один з найпростіших і ефективних Заговорів на гроші, заснований, як це ні дивно, на їхній роздачі.

У неділю ранком витрусіть весь дріб'язок (не тільки розмінну монету, але й дрібні купюри) у себе з гаманця й пройдіться по місту, роздаючи ці гроші жебраком.

Роздаючи милостиню, повторюйте про себе такий Заговор на гроші: «Добру справу роблю, бідним людям допомагаю, а дріб'язок на волю відпускаю Буде вона по світлу гуляти, буде вага набирати. А як крупною деньгою наллється, знову в мою кишеню повернеться». Суть цієї Заговори в тім, щоб зарядити роздаються деньги, що, на швидке повернення до вас у вигляді набагато більших купюр. А роздача милостині - добра справа, що надає вашій Заговоріві потужний енергетичний заряд. Якщо ж ви купуєте, ви теж можете зарядити гроші на швидке повернення, але не на приріст, тому що, на відміну від першої ситуації, ви не віддаєте безоплатно, а здобуваєте якісь блага. Тому заряджати на повернення при покупці коштують лише дійсно великі купюри. У цьому випадку, розплачуючись, подумки проговорите коротку Заговор на гроші: «По людям, по руках ходи, звертайся, так скоріше до мене вертайся». Але Заговор на гроші не обов'язково пов'язаний із проханням-наказом до них скоріше повернутися.

Можна залучити й ті гроші, які у вас ще ніколи не бували.

Для цього купите гарний новий гаманець, у якому гроші лежали б максимально зручно й акуратно.

Візьміть цей гаманець у руки й скажіть так: « Гроші-Деньжата, до мене приходите, у гаманці моєму мене живете!

У гаманці моєму добре, у гаманці моєму тепло, у гаманці моєму цікаво, у гаманці моєму приємно. Подружка-Красуня тут живе так вас у гості кличе!». Вимовляючи останні слова, покладете в гаманець нову, гарну й чисту купюру. Стежите, щоб у вашім гаманці гроші ніколи не м'ялися, не рвалися й не паскудилися. Тоді вони завжди будуть прагнути потрапити у ваш гаманець!


Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти