Якщо ви не перший раз шукаєте в інтернеті інформацію про привороти, Заговори й взагалі магії, швидше за все вам не раз на очі подалися «Заговори сибірської цілительки». Звичайно, важко відразу зрозуміти, що це за Заговори такі, чому цілителька саме сибірська й що особливого в цих Заговорх? Насправді, мова йде про Заговори знаменитої сибірської знахарки Наталі Степановой.

Ще в перебудовані часи, коли негласна заборона на публікацію магічної літератури не був повністю відкинутий, вона випустила свою першу книгу «Заговори сибірської цілительки».

Запропоновані в книзі Заговори виявилися досить ефективними й книга стала користуватися великою популярністю.

З тих пор, щороку виходять у світло нові випуски цієї книги, а популярність і авторитет Наталі Степановой і її Заговорів постійно ростуть.

Про життя Наталі Степановой відомо дуже мало.

Сама вона не любить обговорювати свою біографію, тому про неї ходять самі неймовірні чутки, припущення й домисли.

Деякі затверджують, наприклад, що Наталя Степанова одержала знання від жерців Школи Магії Древнього Єгипту, що вона є майстром магії Вуду, або що їй належить один зі священних ключів Соломона.

Перевірити, що ж тут є правдою практично неможливо.

Однак про те, що багато хто Заговори Наталі Степановой передала їй її бабка, сибірська цілителька й знахарка Євдокія Степанова, відомо від самої цілительки, що згадувала про це в одній зі своїх книг.

Після цього Наталя Степанова ретельно збирала в народі стародавні російські Заговори, багато хто з яких збереглися лише в глухих сибірських куточках.

Напоследок - саме солодке!

Рецепт Заговори від Наталі Степановой.

Це один із самих популярних її Заговорів, що може допомогти домогтися згоди й спокою в склочній сім'ї.

Здійснюється він у молодика.

Візьміть медяну воду й вимовте над нею такі слова: «Забираю я на (Ваше ім'я) всю огуду, всю образу, всі суди-пересуди, всі сварки так суперечки. Замикаю на сімдесят сім замків, сімдесят сім ланцюгів. А хто здумає Заговор мій зруйнувати, не розіб'є його, поки моря океану не вип'є. Ключ словам моїм, замок мовленням моїм. Амінь». Після цього напоїте заговореною водою всіх членів сім'ї.


Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти