Любовні Заговори й привороти існують, імовірно, стільки ж, скільки й сама любов. Адже в любові всього один крок від бездонного розпачу до безмірного щастя, але наскільки ж важко зробити цей крок!

І якщо в якихось інших сферах людин може сподіватися, що він обов'язково доможеться свого - не зараз, так через час, що завзята праця й наполегливість обов'язково принесуть потрібний результат, то в любові всі не так.

Тебе або люблять, або не люблять, і змінити це може лише чудо.

От тільки чудеса в нашім житті відбуваються зовсім невипадково.

Вони - результат чиїхось грамотних і вмілих магічних дій - вдало застосованих Заговорів і приворотів.

Звичайно ті, кому вдалося домогтися свого за допомогою Заговори нікому не розповідають, що прибігали до магії, але знаючі люди завжди розуміють у чому справа.

Багато хто любовні Заговори докладно описані на нашім сайті, однак, насправді їх набагато більше й багато хто з них досить ефективні.

Один з таких Заговорів - любовна Заговор на зозулю.

Якщо в лісі ви почуєте «спів» зозулі, дочекайтеся, поки вона скінчить куковать, і тричі повторите таку Заговор: «Довго (ім'я) без мене куковал, довго без любові великої тужив Прийшов час нам з тобою з'єднатися, у любові так ніжності в єдине злитися. Не прийде тобі одному куковать, із мною будеш щастя розділяти». Після цього знову прислухайтеся до звуків лісу й дочекайтеся, поки зозуля знову «запече». Ніж довше вона буде куковать, тим довше й сильніше буде ваше спільне щастя. Любовні Заговори можуть здійснюватися з використанням різних заговорених речей, які вбирають у себе енергетикові вашої Заговори й потім передають її «жертві».

Як правило, такий заговорений предмет повинен безпосередньо контактувати з об'єктом Заговори або перебувати в безпосередній близькості від нього.

Прикладом такої Заговори може служити любовна Заговор через пісок.

Щоб здійснити його, візьміть жменю піску з того місця, на якому ваш улюблений залишив свій слід.

Якщо пісок мокрий - висушите його, щоб він став сухим і сипучим.

Пересипаючи його з однієї долоні в іншу говорите: «Піщина з песчинкою мішається, а твоя доля з моєї з'єднується.

Пісок був під тобою, ти будеш під мною.

Тепер разом призначено нам гуляти, разом і сліди залишати».

Після цього загорніть пісок у мішечок і підкиньте, під двері улюбленого.

Ніж довше він пролежить там непомічен і неприбраним - тим сильніше буде дія Заговори.

Коли кладете мішечок, постарайтеся домогтися, щоб він лежав якнайближче до потрібних дверей і якнайдалі від інших дверей, інакше сила Заговори можуть розпорошуватися й на сусідні квартири, де є вільні хлопці, послабляючи при цьому вплив на потрібний вам людини.


Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти