Напевно кожної або майже кожній дівчині хоч раз довелось виявитися в такій сумній ситуації: хлопець запросив на побачення, ви зустрілися й всі, здається, було чудово, і ти йому сподобалася. Наприкінці він взяв телефон і...

пропав.

Не дзвонить не пише, не шле СМС і взагалі ніяк не показує, що пам'ятає про тебе.

А тобі він сподобався й так хочеться, щоб він знову подзвонив і запропонував зустрітися, але сама дзвонити йому ти не хочеш із гордості або через те, що боїшся, що він не зрозуміє, або просто ніяково...

Що робити в такій ситуації?

Подруги й розумні книги будуть радити забути його, підбудувати «випадкову» зустріч і багато чого ще.

Але є інший спосіб - древн і сильний - вдатися до допомоги любовної магії.

Використовуючи Заговор щоб хлопець подзвонила, ти можеш відкрити собі дорогу на щастя.

Ця Заговор не гарантує безмежну й нескінченну любов з його боку й ваше вічне сімейне щастя.

Але він змусить хлопця нарешті-те згадати про тебе й набрати твій номер, підсилить його бажання знову зустрітися з тобою.

А далі - усе у твоїх руках!

Заговор щоб хлопець подзвонила, можна здійснити в такий спосіб.

Візьміть фотографію хлопця й листок паперу, на якому напишіть свій номер телефону.

Покладете цей листок на фотографію написом долілиць так, щоб номер телефону виявився напроти голови хлопця, і проговорите три рази таке заклинання: «Сокіл мій ясний, довгоочікуваний мій, прекрасний!

Як добре нам було згадуй, серце й душу для мене відчиняй.

Номер мій скоріше згадуй, на побачення мене запрошуй!

». Залишіть фотографію й листок у такому положенні на всю ніч. Ранком зніміть листок з номером телефону з фотографії й підпаліть. Коли він згорить, відкрийте вікно й розвийте попіл. Якщо ви зробили обряд правильно й з більшим бажанням, незабаром вам потрібно чекати дзвінка. Якщо ви не маєте фотографії потрібного вам хлопця, ви можете використовувати інший Заговор щоб хлопець подзвонила. Він зручний своєю простотою, тому що може вимовлятися, у будь-який час доби й у будь-якому місці.

Щоб домогтися від хлопця дзвінка, потрібно вимовити: «Місто в землі росіянці лежить, у тім місті будинок коштує.

У будинку тім добрий молодець знаходиться.

Добрий молодець (ім'я) називається.

Один (ім'я) нудьгує, щастя свого не знає.

Телефон він у руку візьме так мій номер набере.

Мене на побачення покличе, щастя довгоочікуване знайде».

На відміну від інших Заговорів і приворотів, що формують в «жертви» сильну хворобливу прихильність, Заговор, щоб хлопець подзвонив домагається лише однієї простої мети - змусити його подзвонити й запросити на побачення.

Тому така Заговор є досить легенею як для «жертви», так і для мага й не накладає настільки ж більшу відповідальність, як інші Заговори.

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості
Приворот Вуду уважається одним з найдужчих приворотів

Заговори-Привороти