Заговор на смерть - самий таємничих і лиховісний з магічних ритуалів, застосовуваних відносно інших людей. У боротьбі між собою за багатство або любов, люди часто звертаються до допомоги магії, використовуючи, наприклад, псування або Заговори від суперниці.

Однак, наслідку цих магічних ритуалів, як правило обмежені й по силі, і за часом впливу.

Від більшості цих обрядів жертва може захиститися іншими магічними засобами, або ж сам чаклун може нейтралізувати свою магічну атаку, якщо він передумав або вже домігся чого хотів.

Якщо ж людина застосовує магію, щоб когось позбавити життя...

у випадку, якщо ритуал буде успішним, уже нічого не можна буде повернути назад.

Цим і страшний Заговор на смерть.

Заговор на смерть людини вкрай небезпечний не тільки для його жертви, але й для самого з.

Намагаючись забрати чуже життя, людина виявляється у вічному боргу перед силами зла й викликає на себе сильний проклін, що буде потім позначатися не тільки на його подальшому житті, але й на житті декількох поколінь його нащадків, приносячись гіркі нещастя, хвороби, втрати близьких, невдачі у важливих справах.

Більше того, сам по собі смертельна Заговор настільки небезпечна, що у випадку його неправильного або неакуратного застосування, саме невдачливий маг може стати жертвою власної Заговори.

Якщо ж Заговор досягає мети, то Заговорівник приймає на себе відповідальність за порушення енергетичного балансу життя й смерті, зла й добра.

Але треба розуміти, що Заговор на смерть - це не тільки страшна магічна відповідальність, але й величезна моральна відповідальність, що несе будь-яка людина лишающий життя іншого, незалежно від того, чи користується він ножем або заклинанням.

Якщо людина мертва, то ніякими засобами, ніяким каяттям його не можна повернути назад.

Віднімаючи чуже життя, убивця назавжди відрізає себе від нормального життя.

Тому, якщо у вас виникло бажання використовувати проти когось смертельна Заговор, подумайте: невже зло, що він вам заподіяв настільки великий?

Хіба воно зрівняється з людським життям?

ВАЖЛИВО!!! Багато користувачів інтернету шукають «Заговор на смерть», і знайти таку Заговор не становить особливої праці, але робити його КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! При будь-якому результаті такого ритуалу, людині проводившему його, м'яко говорячи не поздоровится!!!

Це дуже небезпечний і сильний ритуал з магічної точки зору, а також з погляду релігії, моралі й законодавства!


Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти