Заміжжя - бажана мета практично кожної дівчини. Адже так хочеться надягти прекрасне біле плаття й хоч на день відчути себе королевою!

Але ще більше хочеться увесь час бути поруч із коханою людиною, відчувати себе впевнено й затишно, як за кам'яною стіною.

І наблизити мить, коли все це стане реальністю, може допомогти спеціальний магічний ритуал - Заговор на заміжжя. Завдяки цьому ритуалу, ви не знайдете чоловіка в одна мить, але ваші шанси знайти чоловіка найближчим часом різко зростуть.

Заговори на заміжжя бувають двох видів.

Перші призначені для дівчин і жінок, у яких уже є близькі відносини із чоловіком, але він не квапиться, а те й відверто не хоче робити речення.

Друга група Заговорів призначена для тих дівчин, у яких зараз нікого немає й вони хотіли б знайти свого звуженого - не просто залицяльника або коханця, а людини, здатного взяти її заміж і на все життя оточити любов'ю й турботою.

Заговор першого типу можна здійснити за допомогою фотографії й кілець.

Візьміть фотографію, де ви зображені разом з улюбленим.

Бажано щоб ви на фотографії обіймали один одного, трималися за руки або як-небудь по-іншому виражали свою любов і ніжність.

Увечері покладете фотографію на стіл.

Запаліть свічу й поставте її поруч.

Візьміть два будь-яких кільця, зовсім не обов'язково заручних, і, тримаючи їх у руках, вимовте: «Два кільця злилися, навіки переплелися.

Так ми з (ім'я улюбленого) сплетені, судьбою заручені.

Доля (ім'я улюбленого) щастя пізнати, мене заміж покликати».

Покладете кільця на фотографію таким чином, щоб одне лягло на край іншого й вони як би переплелися.

Після цього лягаєте спати свічу не задувайте, а залишіть горіти як можна довше.

Якщо ви все зробите правильно й з більшим бажанням, дуже незабаром ваш улюблений зробить вам речення.

Тим же, у кого поки немає нареченого, придасться інший Заговор на заміжжя. Щоб зробити його, потрібно на світанку, коли Сонце тільки-тільки вийшло через обрій, виглянути у вікно й, удивляючись у далечінь (не фокусируя уваги на людях і предметах!

), вимовити: «Звужений мій, бажаний, мені судьбою обітований!

Скоріше до мене прийди, своє щастя знайди.

Як знайдеш - не позіхай, сватів засилай!

Будемо разом під вінцем стояти, будемо разом щастя пізнавати, горячи не знати!». Постарайтеся після цього виглядати якнайкраще, бути завжди гарн і свіжої, щоб зустріти свою долю щонайкраще.

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості
Приворот Вуду уважається одним з найдужчих приворотів

Заговори-Привороти