Рождественські ворожіння на звуженого є, можливо, самим романтичним видом різдвяної магії. Це можливість хоча б мигцем заглянути в саму велику таємницю свого життя - з ким тебе зв'яже доля, з ким прийде ділити радість і горе.

Наречений - сама головна людина в житті дівчини й різдвяна магія дозволяє заздалегідь побачити його або хоча б угадати окремі його риси.

Найпоширеніші види різдвяних гадань на звуженого ми опишемо нижче.

Можливо самий таємничий і хвилюючий різдвяний обряд - різдвяні ворожіння із дзеркалом. Для цього, біля напівночі, запалюють свічі й ставлять напроти великого дзеркала дзеркало поменше.

Ворожити можна як на самоті, так і в компанії подруг, але при цьому повинне дотримуватися повне мовчання.

Рекомендується ворожити на горищі або в іншому нежитловому приміщенні, з розпущеними волоссями.

Щоб побачити звуженого, потрібно, ставши за маленьким дзеркалом, удивлятися в його відбиття у великому.

Ви побачите там своєрідний коридор.

При цьому потрібно сказати: « Ряжений-Наречений, образ свій підкажи так мені себе покажи».

Продовжуйте вдивлятися в дзеркало й незабаром ви побачите там обриси свого нареченого.

Але не дивитеся на нього занадто довго.

Проговорите «Чур мене!

» і відійдіть від дзеркала.

Інакше магічний коридор у дзеркалі може затягти частина вашої душі.

Якщо ж ви хочете довідатися ім'я свого майбутнього нареченого, вам допоможуть різдвяні ворожіння на звуженого на ім'я нареченого.

Для цього в різдвяну північ потрібно вийти на вулицю й запитати в першого зустрінутого чоловіка його ім'я.

Таке ж ім'я буде носити ваш наречений.

Інший різновид різдвяних гадань на ім'я майбутнього нареченого - ворожіння по книзі.

Опівночі візьміть із полки навмання першу книгу, що попаслася, і відкрийте на будь-якій сторінці.

Перше ім'я, що вам попасеться на цій сторінці, буде ім'ям вашого нареченого.

Якщо на цій сторінці немає жодного чоловічого ім'я, переглянете наступні за нею сторінки.

Якщо ж у вас уже є хтось на прикметі й ви хочете довідатися, чипризначене вам бути разом, вам також допоможуть різдвяні ворожіння.

Для цього потрібно ввечері напередодні Різдва взяти бубнового короля й дивлячись на нього, подумати про людину, що вам подобається.

Після цього покладете карту під подушку і якщо він вам присниться в різдвяну ніч, значить він і є ваш наречений.

Загадкове і Таємниче:
Рождественські ворожіння на звуженого є, можливо, самим романтичним видом різдвяної магії. Це можливість хоча б мигцем заглянути в са
Новий 2013 рік буде роком змії. Це мудра й загадкова тварина. Спокійне, коли його не торкають, але стрімке в атаці. Хочете
Старий Новий Рік - свято особливий. Навряд чи хтось із іноземців може зрозуміти, що він означає й навіть багато наших співвітчизників
Водохресні ворожіння одні з найважливіших і самому цікавих у році. Вони проводяться пізнім вечором і вночі з 18 на 19 січня. Це передден
ворожіння на Новий Рік - це не тільки можливість заглянути в майбутнє й доторкнутися до миру магії, мистики й таємниці. Це ще й можливі
Святки, тобто період з між Різдвом і Водохрещенням, за старих часів були самим веселим часом у році. У цей час було прийнято гуляти, гра

Ворожіння