Новий 2013 рік буде роком змії. Це мудра й загадкова тварина.

Спокійне, коли його не торкають, але стрімке в атаці.

Хочете довідатися, що принесе вам рік Змії?

ворожіння на Новий Рік 2013 можуть бути самі різні - на виконання загаданих бажань, на удачу й багатство, на певні події й відносини з різними людьми.

Але самі древні, самі що інтригують і самого популярні - ворожіння на Новий Рік на звуженого.

Адже кожній дівчині хочеться довідатися, чи зустріне вона в новому році свою любов і яким виявиться її коханий.

Дуже популярне ворожіння на Новий Рік за допомогою містка для нареченого.

Для цього ворожіння вам потрібно витягтися з віника достатня кількість прутиків і сплести з них місток для свого майбутнього коханого.

Покладете сплетений місток собі під подушку й три рази повторите такі слова: « Наречений-Ряжений мій!

Через місток перейди, із мною під руку піди».

Після цього лягаєте спати.

Уночі вам повинен приснитися ваш наречений.

Існують і інші варіанти цього ворожіння.

В одному з варіантів заміною містка служить гребінець, що також кладе під подушку.

Це повинна бути той гребінець, який ви постійно користуєтеся, але при цьому ви не повинні розчісуватися безпосередньо напередодні ворожіння.

Укладаючи гребінець під подушку говорите: «Милий мій довгоочікуваний, мені долею обітований!

Уночі до мене прийди, на мене подивися.

Волосся мої розчеши так себе мені опиши».

Далі, як і в попередньому варіанті, потрібно лягати спати й сподіватися побачити вигляд нареченого в сновидіннях.

Ще один цікавий вид новорічних гадань - ворожіння на Новий Рік із дзеркалом і водою.

Для цього напередодні напівночі поставте на стіл невелике дзеркало, а перед ним - графин або банку з водою.

Із трьох сторін від дзеркала поставте запалені свічі.

Рівно опівночі, коли переміняється рік, швидко проговорите :«Дзеркало, дзеркало!

Майбутнє підкажи, нареченого покажи!

» Уважно подивитеся в дзеркало крізь воду. Там ви зможете побачити вигляд свого майбутнього коханого. Унікальні ворожіння на Новий Рік 2013 зв'язані зі змією - заступником наступаючого року.

Для цього ви повинні купити іграшкову змію.

Неважливо, якого вона буде розміру й з якого матеріалу.

Лягаючи спати в новорічну ніч, візьміть у руки цю змію й підкиньте її в темряві.

Прокинувшись ранком, подивитеся на змію.

Якщо голова змії спрямований на вас, значить цього року Змія зробить вам своє заступництво й ви неодмінно зустрінете свого нареченого.

Якщо до вас спрямований хвіст змії, а голова дивиться зовсім в іншу сторону, значить удачі цього року чекати не прийде.

Загадкове і Таємниче:
Рождественські ворожіння на звуженого є, можливо, самим романтичним видом різдвяної магії. Це можливість хоча б мигцем заглянути в са
ворожіння під Новий Рік - самі таємничі, хвилюючі й самі точні. Новий Рік - час, коли кінчається старий великий цикл і починається новий
Новий 2013 рік буде роком змії. Це мудра й загадкова тварина. Спокійне, коли його не торкають, але стрімке в атаці. Хочете
Старий Новий Рік - свято особливий. Навряд чи хтось із іноземців може зрозуміти, що він означає й навіть багато наших співвітчизників
Водохресні ворожіння одні з найважливіших і самому цікавих у році. Вони проводяться пізнім вечором і вночі з 18 на 19 січня. Це передден
ворожіння на Новий Рік - це не тільки можливість заглянути в майбутнє й доторкнутися до миру магії, мистики й таємниці. Це ще й можливі

Ворожіння