Старий Новий Рік - свято особливий. Навряд чи хтось із іноземців може зрозуміти, що він означає й навіть багато наших співвітчизників празднующие Старий Новий Рік не розуміють, що ж, властиво, вони святкують.

Та й з'явився він менш ста років тому, коли Новий Рік стали зустрічати по європейському, григорианскому календарі.

Але багато хто переконані що ворожіння на Старий Новий Рік сильніше й точніше, ніж у нашу нинішню новорічну ніч.

Адже якщо сучасний Новий Рік це просто календарна подія, то за Старим Новим Роком коштує тисячолітня традиція новорічної магії й мистики.

Багато гадань на Старий Новий Рік можуть збігатися зі звичайними новорічними ворожіннями.

Тому, якщо ви не встигли поворожити в новорічну ніч або хочете ще раз перевірити пророкування новорічного ворожіння, ви можете зробити це в ніч із 13 на 14 січня.

Однак, існують і особливі ворожіння, що використовуються тільки на Старий Новий Рік.

Одним з таких гадань є ворожіння під сусідськими вікнами.

Таким способом ворожать звичайно в сільській місцевості.

Для цього в ніч на Старий Новий Рік тихо підходять до вікнам сусідів і прислухаються до тому, які звуки звідти доносяться.

Якщо звідти доносяться звуки скандалу з лайками й биттям посуду, виходить, варто чекати року тривожного й неспокійного.

Якщо ж ви нічого не почуєте або ж до вас донесеться лише тиха роЗаговор, виходить, що наступає рік буде спокійним і гармонічним.

ворожіння на Старий Новий Рік по ланцюжку робляться відразу після напівночі (настання нового року по старому стилі) і обов'язково в повній самітності.

Для цього потрібно взяти в руки золотий або срібний ланцюжок, бажано стародавню, і, зім'явши її в долоні, різко кинути на підлогу або на іншу тверду рівну поверхню, наприклад, на стіл.

Залежно від фігури, що прийме ланцюжок, робляться пророкування на майбутній рік.

Якщо ланцюжок лежить у вигляді кола, це означає, що рік буде складний.

Якщо фігура, що випала, нагадує овал або еліпс, це також передвіщає складний рік, але труднощі будуть перемежовуватися з радісними подіями.

Якщо ланцюжок ліг прямою лінією - удача в наступному році буде у всім вам супроводжувати.

Багатокутна фігура (наприклад, трикутник) також передвіщає вдалий рік, але шлях до успіху не буде прямим і безхмарним.

Звивиста лінія, що нагадує шлях змії, є попередженням про можливе підступництво, з яким вам має бути зштовхнутися.

Якщо фігура нагадує вісімку - це ознака швидкого весілля.

Якщо ж ланцюжок зобразив якусь букву, виходить, вам призначене незабаром зустріти свого нареченого, причому, його ім'я буде починатися саме із цієї букви.


Загадкове і Таємниче:
Рождественські ворожіння на звуженого є, можливо, самим романтичним видом різдвяної магії. Це можливість хоча б мигцем заглянути в са
ворожіння під Новий Рік - самі таємничі, хвилюючі й самі точні. Новий Рік - час, коли кінчається старий великий цикл і починається новий
Новий 2013 рік буде роком змії. Це мудра й загадкова тварина. Спокійне, коли його не торкають, але стрімке в атаці. Хочете
Старий Новий Рік - свято особливий. Навряд чи хтось із іноземців може зрозуміти, що він означає й навіть багато наших співвітчизників
Водохресні ворожіння одні з найважливіших і самому цікавих у році. Вони проводяться пізнім вечором і вночі з 18 на 19 січня. Це передден
ворожіння на Новий Рік - це не тільки можливість заглянути в майбутнє й доторкнутися до миру магії, мистики й таємниці. Це ще й можливі

Ворожіння