ДУРЕНЬ Пряме положення: Блазень може означати початок нового циклу життя, будь-які нові справи. Отут є енергія, оптимізм, сила й щастя.

Карта показує на обставини несподівані, не заплановані, які можуть перевернути наявний стан справ.

Указує також на необхідність прийняття важливих рішень: Ви вільні обирати будь-який напрямок, іти куди завгодно, робити що хочете Перевернене положення: Говорить про неспокійну імпульсивну діяльність, про необдумані вчинки.

Символізує шаленість і сторожкість, даремну витрату енергії, часу й сил.

Проблеми не вирішуються.

Ви в чомусь важливому дуже недбалі.

Ваш вибір може виявитися дурним рішенням, фатальним МАГ Пряме положення:   Воля, майстерність, спритність і ініціативу.

Бажання ризикувати й використовувати свої сили.

Уміння вести справи, розуміти й передбачати інших людей.

Прорив, самовираження, накладення неповторного відбитка своєї індивідуальності на всі, до чого доторкаються руки.

"Я хочу" - от його девіз.

Це мудрець і тиран.

Маг повний творчої чоловічої сили.

Це можливо й присвята якому те навчанню й незвичайному важливому порогу в житті кожної людини.

Ви досягли піка й Вам потрібно "Другий подих".

Перевернене положення: Нерішучість і непевність і зневажливе (не на чому не обґрунтоване) відношення до себе як до особистості, так і до своїх здатностей.

Карта може означати й зловживанням владою й дивовижний егоїзм, але не турбуйтеся Ви однаково контролюєте ситуацію, карта Маг позитивний ВЕРХОВНА ЖРИЦЯ Пряме положення: Символізує інтуїтивне проникнення в суть нових рішень і осмислення схованих досі факторів, що впливають на людину і його життя (мети, роботу, захоплення, сім'ю).

Це також і неусвідомлені впливи Вашої психіки на навколишнім і обставини.

Не виключено, що Ви самі якимсь образом, непізнавано впливаєте на Ваше оточення.

Ви напружено намагаєтеся зрозуміти "схований" зміст чого-небудь (учинку, події) і це сполучено із труднощами.

И...

саме тут Вам і коштує "всім смертям на зло" прислухатися Вашої інтуїції!

Перевернене положення: Символізує про проблеми являющихся результатом недоліку проникливості й передбачення.

Це також поверхневі знання, самовпевненість і зазнайство.

Для жінок - не можливість співробітництва з особами своєї підлоги, для чоловіків - неприйняття таких жіночих рис характеру, як ніжність, м'якість, сентиментальність, дбайливість.

Ще одне значення карти - фізіологічна пристрасть ІМПЕРАТРИЦЯ Пряме положення: Символізує творення, нове життя, світло, красу й добро в справах щоденних і матеріальних, у почуттях і думках.

А також плідність, матеріальний дохід, стабілізацію в домашніх справах.

(Як би материнську опіку над долею домівки).

Іноді - одруження, або заміжжя, додаток у потомстві, успіх втворчестве.

Перевернене положення: Може сигналізувати про те, що Ви, можливо, закладаєте новий цикл, прагнете до дії й Вам необхідно їхнє ясне усвідомлення.

Карта також може означати домашні турботи, матеріальні утруднення, безплідність, або бажання вагітності.

Труднощі у твердженні свого Я, занепад творчих сил ІМПЕРАТОР Пряме положення: Говорить про силу волі, означає логічність учинків, досягнення мети, правильність обраного шляху.

Може символізувати успіхи, батьківство, а в деяких випадках стабілізацію положення, легальні доходи.

Може говорити також і про те, що ви перебуваєте в пошуках мудрості, або ж Вам коштує цим зайнятися.

Крім того, може символізувати цивільну владу, перспективу, а так само авторитет, контроль, "сильну особистість", у якої розум явно переважає над емоціями й страстями Перевернене положення: Символізує заперечення авторитетів, небажання брати участь у житті інших людей, не виконання своїх обов'язків, ігнорування всього легальне, упорядкованого, невміння приборкувати свої недоліки й пороки.

Іноді - це, явна залежність від сильних, авторитетних людей.

Така позиція карти також може символізувати, що у вашім житті, є хтось, хто підкорив Вас, собі повністю.

У Вас не вистачає енергії навіть для того щоб вирішувати незначні проблеми й Ви, нездатні самі дріб'язкові емоції.

Ця позиція може попереджати Вас про невдачі на роботі, про наявність сил гальмуючий розвиток справ ВЕРХОВНИЙ ЖРЕЦЬ Пряме положення: Означає добре світло, іноді навчання, прагнення до знань.

Добромисність і соціальна згода.

Щиру віру.

Залежно від інших карт, може передвіщати шлюбний зв'язок, міцну дружбу, повернення до старих традицій.

Це символ терпимості й поблажливості, передачі своїх знань іншим, а також активне використання чужого досвіду й знань, учить довірі й силі.

Якщо Ви в прост і матеріальному вмієте побачити глибокий зміст, то це Ваша карта.

Вищий зміст є у всім - таке навчання.

Це людина що вміє вчитися на чужих помилках.

Він відданий якій-небудь ідеї й натхненно служить їй, несучи її позитивні результати людям Перевернене положення: Означає символ наклепу, ганьби, сумнівних рад приносящих зло, як Вам, так і навколишньої.

А також помилкові факти, в основному дотичних матеріальних справ.

Можливо це й надмірна воля поводження, ігнорування правил гарного тону, фальшивий погляд на життя, ексцентричність, що приносить шкоду, а іноді й непотрібну доброту до людей її невартим.

У сімейному розкладі може означати лінощі й мрійність.

І, якщо в прямому положенні - це майбутній шлюб, то в переверненому - намічений шлюб не відбудеться.

На психологічному рівні говорить про надмірну доброту й щедрість, коли доброта дратує, а щедрість доходить до дурості.

Зайва вразливість і уразливість, незручність і некомфортність.

Також у цьому положенні ця карта може дати невтішну пораду: - уповайте - тому що відтепер усе в руках Богів КОХАНЦІ Пряме положення: Означає неминучість вибору, якому необхідно зробити, керуючись скоріше інтуїцією, чим розумом.

Це натхнення почуттів, здогадів.

Сильна позиція може говорити про велику емоційну волю й зневагу наслідками своїх учинків, продиктованих почуттям.

Але в цьому (іноді) можна знайти певну гармонію, красу й навіть досконалість.

Згадаємо знамениту афінську гетеру, що у відповідь на докори в аморальному поводженні просто пред'явила мудрецям своє прекрасне оголене тіло й, тим самим, спростувала всі їх доводиУ реальному житті означає емоційний серцевий зв'язок, а також поява в житті когось, хто стане ваші доповненням.

Разом з "добрими" картами може означати гарне партнерство, милі й дружні зустрічі й повні взаємної радості зв'язкуЦя карта може мати ще один зміст: - ненависть, боротьба не на життя, а на смерть.

Тому що ворожнеча, як і її зворотна сторона - любов, справа обопільне Перевернене положення: Означає, що Ви усвідомили свою самость (відокремили себе від близнюка).

До Вас прийшло розуміння й любов.

Якщо в розкладі йшла мовлення про висновок шлюбу, то таке положення передвіщає невдачу у Ваших намірахТе ж стосується й перевірки - Ви, швидше за все не зможете пройти її успішно.

Ваші плани не реальні.

Карта може символізувати внутрішнє роздвоєння, конфлікт із самим собою.

Може бути й сигналом хаосу, замішання, недоліку стабільності почуттів.

Може пророкувати розлуку, крах любовних планівОстерігайся прийнятих тобою рішень.

Перешкоди перепинять твій шлях на щастя й до твоїх прагнень, тому що на тебе впливають протилежні сили й твоя воля коливається між ними.

Нерішучість у всякій справі ще більш пагубний, ніж дурний вибір КОЛІСНИЦЯ Пряме положення: Означає, що Вам властиве збагнення (або, принаймні, прийняття) законів Карми.

Ви шукайте шляхи виходу із замкнутого колеса причин і наслідків і успіх, якого Ви досягніть, буде результатом Ваших зусиль, а не випадку.

Також цей розвиток, експресія, бурхлива практична діяльність.

У специфічних випадках карта передвіщає подорожі, часто далекіУ сфері психологічної - самоконтроль, самовираження, сила-волі, перемога над ударами долі, завдяки позитивним рисам характеру.

Іноді карта говорить, що "лихо" майже візьме гору над Вами, але Ви все-таки вийдіть переможцем із цього положення Перевернене положення: Означає, що Ви спрямовуєтеся в деякому конкретному напрямку з усвідомленням мети й змісту.

Але...

Ви чекає невдача.

У самий останній момент Фортуна відвернеться від Вас, і Ви втратите те, що майже було у Ваших руках.

Ваші плани руйнуватися самим внезапнейшим образом і це, буде пов'язане з тим, що Ви не зуміли (або не захотіли) вчасно оцінити ситуаціюКарта може говорити також і про недоліки психічної рівноваги, непевності, чужому тиску й про несприятливий вплив оточуючих Вас людей.

Може трактуватися і як непотрібне преклоніння перед віджилими традиціями й зайве самообмеження, сигналізувати про можливо швидкі конфлікти із законом або несподіваних судових справах СИЛА Пряме положення: Ця карта вказує на силу волі, бажання й прагнення вистояти, навіть якщо це заподіює біль.

Готовність відмовитися, відректися від чогось дорого в ім'я вищого.

У цілому ця карта говорить про відвагу, з якої Ви боретеся із превратностями долі, про творчі зусилля й взаємодію сил розумових і емоційних, про вміння приборкувати страсті, про гарне здоров'я й самопочуття, про оптимістичному психологічний настрое.

Це й прагнення швидко запропонувати свою допомогу, і повага навколишніх, і досягнення довгоочікуваної мети Перевернене положення: Символізує слабість, безхребетність, непевність у собі, погане здоров'я, страх, занепокоєння.

Говорить про те, що сторонні люди часто втручаються у Вашу долюМожливо й навпаки, - Вам варто було б виявити, хоча б дещицю поступливості й згадати про те, що Милосердний не слабшавУ певних випадках карта буде попереджати про те, що Ви відмовляєтеся від планів, лякаючись труднощів ПУСТЕЛЬНИК Пряме положення: Символізує пошук духовних цінностей і поглиблення у свій внутрішній мир, а також урівноваженість, обережність і обачність.

Іноді вказує на обережність і відірваність від життя.

Але обставини можуть зложитися й так, що тимчасова самітність зможе привести до кращого життя Перевернене положення: Означає, що на Вас, можливо, снизошел світло.

Ви знайшли вчителя й Вам не навіщо бродити вдень із вогнем у пошуках Людини.

Сигналізує самостійне досягнення мети й емоційний зв'язок з одухотвореним і дуже мудрою людиною.

Але (залежно від сусідніх карт) може означати також і відмова від допомоги, упертість, підозрілість, продовження непродуктивного стилю життя, а також непотрібну таємничість і обережність КОЛЕСО ФОРТУНИ (ДОЛІ) Пряме положення: Означає, що Ви прагнете підбудуватися під той або інший життєвий ритм.

Вас гризе жагуче бажання знайти мету.

У житті вашої панує черезсмужжя, але це тому що Ви починаєте новий цикл.

Карта вважається символом прогресу, а ніякий прогрес легко й даром не дається.

Удосконалювання себе й усього, що оточує, - заняття похвальне, однак нелегке.

Але в кожному разі варто пам'ятати про те, що круговий рух Колеса припускає круговорот речей і всього сущого від початку кконцу.

Перевернене положення: Означає продовження очікування змін на краще.

І зміни прийдуть - але через тривалий час.

Ви усвідомили своє життєве завдання або, принаймні, визнали існування такийЗнання про це не сповільнить прийти, так що Ви можете почати трудитися над поставленим завданням.

У деяких випадках карта означає опір змінам, які однаково неминучі, або, незгідні дії у відношенні несподіваних і нових для Вас подій СПРАВЕДЛИВІСТЬ (ПРАВОСУДДЯ) Пряме положення: Неупередженість.

Перемога права в цілому; крім того, тріумф гідної сторони в суді.

Здатність судити неупереджено й непредвзято.

Справедливість, розумність, урівноваженість.

Непідкупність.

Ця карта також указує ( і іноді впливає) на судовий процес Перевернене положення: Фанатизм, упередженість, тенденційність.

Зловживання правосуддям, ускладнення в судових справах.

Несправедливе покарання, зайва строгість ПОВІШЕНИК Пряме положення: Карта є символом безкорисливої жертви.

Гарним аспектом є відновлення й відродження.

Означає готовність і можливість до прийняття змін, життєву гнучкість, еластичність мислення.

Однак ця карта, іноді, (при певному розкладі) може означати коливання, і, у зв'язку із цим, запізнення в рішенні своїх справ (підвішеність позиції).

Ви можете знайти знання, але не зумієте застосувати їх.

Перевернене положення: Означає черезмерную заглибленість (егоцентризм), у свої справи (зворотне безкорисливій жертві в ім'я інших), а також марну погоню за недосяжною мрією.

Ще один варіант цієї карти - Ви готові на жертву, але вона виявиться марною...

СМЕРТЬ Пряме положення: Карта означає, що Ваш світогляд розширюється.

Ви відмовляєтеся від обмежень і для Вас "Смерть" не означає фізичного кінця, а говорить про закінчення існуючої ситуації, що припускає глибокі зміни в психіці й поглядах на мир.

Карта "Смерть" - це символ змін.

Про тім які зміни Вас очікують, повідають наступні карти.

Але в кожному разі у Вас буде шанс на новий старт у житті.

У цілому ключ передвіщає кінець старого життя, пов'язані із цим неминучі втрати, у тому числі завершення якого-небудь знайомства або дружби, можливо, втрату джерел доходу.

Однак початок нової епохи, завжди має відтінок тривожної радості Перевернене положення: Символізує страх перед змінами, застій у справах, роботу через силу, повільні зміни в житті й пов'язані із цим незручності й неприємності.

Якщо поруч гарні карти, то це повільне просування до гарних змін, що дає підстава припускати, що Ви близькі до збагнення щирої суті: - "Ким Ви є?

Чому Ви є таким, які Ви є?

". На Вас снисходит особливий дарунок прозріння у відношенні себе й інших ПОМІРНІСТЬ Пряме положення: Карта означає відновлення щиросердечних і фізичних сил.

Належний спосіб мислення - пристосування до існуючого положення, смиренність, спокій, урівноваженість у справах і в поглядах на життя.

Іноді "Помірність" (якщо карта випадає після поганої) це й перемога над превратностями долі, прийняття доцільних рішень і вихід на шлях правильних учинків Перевернене положення: Говорить про неправильні погляди на життя й неправильний підхід до людей.

Надмірна емоційність, запальність, різка зміна настрою (як погода в горах), нерозумні й непередбачені вчинки.

Перевернена позиція може сигналізувати про те, що Вам не варто братися за таку велику кількість справ відразу, або ж, навпаки, - Ви повинні постаратися з'єднати всі свої справи й захоплення - в одне ціле ДИЯВОЛ Пряме положення: Карта може говорити про те, що Ви приймаєте на віру те, що доведено бути не може.

Пам'ятаючи про зло, не слід забувати про те, що вогонь може бути й світлом, і пеклом.

Крім того, карта "Диявол" може символізувати болісну спрагу матеріального, або чисто фізичного благополуччя, а також бажання панувати над іншими.

У певних випадках сигналізує й про рабську залежність від еротичних бажань Перевернене положення: Карта говорить про зловживання силою, про концентрацію зусиль винятково на досягненні матеріальних благ.

Якщо карта випадає серед гарних - те можна припустити й удалу любовну пригоду, або, ситуацію, у якій Вам благополучно вдасться "увернутися" від відплати, а якщо сказати вуж зовсім прямо: розпуста без неприємних наслідків.

У сфері духовних пізнань перевернена карта сигналізує про те, що Ви усвідомили обмеженість форм, і прагнете від них звільниться.

Можливо й те, що Ви, усвідомивши в собі іскру Божу, починаєте осягати себе вразотождествлении.

ПАДАЮЧА ВЕЖА Пряме положення: Карта символізує кінець існуючої ситуації під впливом зовнішніх сил, причому несподіваний і дуже швидкий.

Розвал існуючого порядку життя.

Це раптово ухвалене рішення про зміну місця роботи (або професії), місця проживання.

Може також означати відмова від колишніх взаємин або дуже суворе випробування любові або дружби, після чого Ваша думка про близькі Вам людях різко міняється.

Поруч із гарними картами Аркан сигналізує про розпад існуючого зла, передвіщаючи кінець чорної смуги життя й рятування від важкого вантажу сьогодення Перевернене положення: Говорить про сильну залежність від існуючих обставин, які в даний момент не можуть бути змінені - Ваші можливості обмежені, а Ваша індивідуальність пригноблена.

Ви йдете по своїх же слідах (однієї й тією же дорогою), живете по старій колії ЗІРКА Пряме положення: Карта "Зірка" означає доливши творчих сил, натхнення, нові ідеї.

Ви знаєте, що збираєтеся сказати або створити.

Ви випробовуєте почуття спокою, вірите у свої сили й зможете вирішити всі свої проблеми.

Ваше самопочуття, як фізичне, так і психічне поліпшується.

У Вас оптимістичний погляд на життя й гарні, цілком здійсненні плани.

Цю карту, крім того, можна трактувати і як несподівану допомогу, нового друга, нову любов Перевернене положення: Може говорити про те, що Ви, можливо, хочете зробити кар'єру на поприще мистецтва або в будь-якій іншій сфері, що вимагає творчого підходу.

У певних випадках може означати впертість, непоступливість, небажання змінити чого-небудь у житті, втрачені шанси й невикористані можливості.

Може говорити також Невір'я у свої сили, песимізм, негативне відношення до людей і подій, лінь, млявість, повільність, байдужість МІСЯЦЬ Пряме положення: Аркан "Місяць" означає можливість бачити сховане, глибинне.

Карта вказує на підвищену емоційність, нестійкий характер, романтичне відношення до життя й досить розвинену інтуїцію.

Крім того, такій людині легко довіряються інші люди.

У цілому "Місяць" несе на собі відбиток сутінків: здогаду, напівпризнання, неясності, сховані мотиви.

Можливо, ложно зрозумілі слова, невірні друзі, двоїсте поводження, помилкові претензії, нещирість, невідомі вороги...

Іноді, карта пророкує й далекі подорожі Перевернене положення: Аркан "Місяць" говорить про те, що хтось ховається за маскою.

Карта може бути зв'язана й з відмовою приймати кого-небудь у цілісності, єдності.

У специфічних випадках "Місяць" говорить про спадковість, гени, які привели до певних подій у житті (батьки, подвергшиеся у свій час радіоактивному випромінюванню, послужили причиною трагедії в житті ребенка).

Ще одне значення карти - невеликий обман (викритий до того, як він завдав шкоди), ціль, досягнута даром, "нахаляву".

Вам не довелося платити за неї щиру ціну ( чидобре це?

). Дріб'язкової помилки СОНЦЕ Пряме положення: Карта символізує щастя, матеріальне благополуччя, гарне здоров'я, більші успіхи, досягнення в будь-якій області діяльності, спритність, винахідливість, повага навколишніх, словом - розквіт життя.

Іноді "Сонце" може означати свято по досягненню чого-небудь важливого - тріумф, нагороду, оптимізм, гарне майбутнє, а також довгоочікуване здійснення бажань: народження ребенка або радість із приводу успіхів дітей Перевернене положення: Символізує труднощі в контактах з людьми, проблеми в шлюбі й партнерстві, непорозуміння, неправильні уявлення про успіх, зайву клопітливість, активність, що не дає результатів.

Іноді, перевернена позиція передвіщає проблеми зі здоров'ям, сімейні турботи або тимчасову розлуку із близькою людиною.

Не будучи поганою картою в буквальному значенні, перевернений Аркан означає, що весь позитивний вплив Сонця в цій позиції є ослабленим: - успіх, але тільки після значних зусиль; - надії й мрії відносно серцевих справ збудуться, але не повністю.

І все-таки, Сонце - це нові перспективи буття, що відкрилися людиною після сну (карта Місяця), коли в нього є бажання й сили безпосередньо ввімкнутися в духовне життя миру у всієї неї повноті СУД Пряме положення: карта означає поліпшення здоров'я й ріст доброзичливості. Рішення почати нова справа, що змінить життя до кращого. Радість - завдяки здійсненню мріїМоже означати також і таку ситуацію, коли після довгого застою, нарешті, прийшли зміни на краще. Нагорода, підвищення зарплати, відпочинок після довгої праці. Словом - досягнення метиПеревернене положення: карта застерігає: не тягніть із ухваленням рішення, вам однаково цього не уникнути!Не спізніться, користайтеся з нагоди! Зволікання загрожує втратами. З вашої вини можуть виникнути непереборні труднощі. Не бійтеся змін. Якщо сусідні карти нічого не говорять, то можна сказати, що обставини не зміняться, поки той, на кого ворожать, не почне рішучих кроків. В особистих справах карта може символізувати розлуку або навіть розлучення МИР Пряме положення: Ця карта символ успіху, здійснення бажань, досягнення кінцевої мети, проекти на майбутнє, серія гарних подій, які принесуть свої плоди.

Карта може символізувати кінець якогось етапу в житті й початок нового.

Може означати й прихильність навколишніх, і офіційне визнання, і похвалу, і твердження в правильності своїх дій.

Мир - це Надія на майбутнє.

У деяких випадках зміна проживання й далека дорога Перевернене положення: Говорить про те, що час для більших змін на краще ще не настало.

Очікувані результати ще за обрієм, але...

не варто втрачати Надії!

Іноді таке положення карти поєднує успіх і розчарування, (ти мрієш зайняти місце свого начальника, домагаєшся свого й...

розумієш, що це не так вуж здорово; кілька років завойовуєш серце жінки, і рівно стільки ж шкодуєш і каєшся у своєму вчинку).

Але в практичному змісті Аркан "Мир" уважається сприятливою картою в усіх відносинах


Загадкове і Таємниче:
1.Тпро, що заблоковано або чому пручаютьсяЕнергії, у звичайних умовах описувані цією картою, виявляються заблоковані або подавлені; ї
Старші аркани (Козирі).0. Блазень у Таро ТотаОсновне значення:Споконвічний потенціал. Творчий хаос. Безтурботність
Туз Жезлів у Таро ТотаОсновне значення:Спалах натхнення. Підбадьорюючий початок чогось нового. Сила волі. Рішучість
Туз Мечів у Таро ТотаОсновне значення: Джерела свідомості. Інтелектуальні інтереси. Спрага знань. Аргументація. З'ясування чого-небуд
Туз Кубків у Таро ТотаОсновне значення: Джерело душі. Блаженство. Внутрішнє багатство. Відкритість. Гармонія. Можливість знайти щастя
Туз Дисків у Таро ТотаОсновне значення:Джерело матерії. Достаток. Багатство. Матеріальне

Таро