Картина життяНе обов'язково викладати карти тільки на описані області, тут важлива загальна логікаЗвичайно розклад робиться раз у два-три місяці, частіше його робити просто не має змістуУ розкладі бере участь вся колодаПерший ряд карт показує здоров'я людини, його фізичний стан, чи займається він собою, чи хворіє і якщо так, те наскільки серйозно. Усе, що зв'язано зі здоров'ям фізичного тілаДругий ряд карт - особисте й сімейне життя, відносини із протилежною підлогою, секс, закоханість, пошуки другої половинки й т.

п.

Тут усе, що пов'язане із пристроєм особистого життя.

Потрібно звернути увагу на те, що сімейна людина може не сприймати свого чоловіка як свою половинку (тоді відносини із чоловіком будуть іти по наступному ряді).

Третій ряд карт - коло близьких людей (родичі, друзі) і все, що пов'язане з ними.

Це не відносини в тусовке, а відносини з тими людьми, яких реципієнт уважає по-справжньому близькимиЧетвертий ряд карт - взаємодія із суспільством (робота, навчання), заробляння ваги й авторитету в суспільстві (у тому числі, фінансового).

Крайній лівий стовпець (карти 1, 5, 9, 13) показує дійсне положення справ у заданій області життяДругий ліворуч стовпець (карти 2, 6, 10, 14) - те, що людина хоче, його мети й завдання на даному етапі.

Або мріїТретій стовпець (карти 3, 7, 11, 15)- те, як він бачить происходящее в цій областіИ четвертий стовпець (карти 4, 8, 12, 16)- те, які картинки він транслює навколишньої, те, що він показує, то, що він дає зрозуміти, то, що вони бачать.

Зовнішня сторона, іншими словамиПоложення Старших Арканів враскладе.

Старші Аркани, що випали в першому стовпці, будуть означати, що в цій сфері життя в людини відбуваються серйозні зміниЯкщо вони з'являються в другому стовпці, то позначають, що перед людиною коштує т.

зв.

"кармическая завдання", що він прагнути виконати.

Тобто, його увага так чи інакше буде прикуто до цієї області життя, вона неї вважає важливоїСтарші Аркани в третьому стовпці розповім про те, що дана область життя так чи інакше торкає внутрішнього миру цієї людини.

Події не так важливі, як його реакція на них.

Можна сказати, що реакція людини може бути нерівноцінна подіям, що відбуваються,У четвертому стовпці вони покажуть, як людина впливає на навколишнім у цій сфері життя.

Це сильна позиція, що говорить про те, що людина тут так чи інакше "на коні", а значення Старшого Аркана вкажуть на наслідки його дій.

Один з яскравих прикладів: "Диявол" може випасти на успішного маніпулятора, якому люди підкоряються часом проти своєї волі


Загадкове і Таємниче:
1.Тпро, що заблоковано або чому пручаютьсяЕнергії, у звичайних умовах описувані цією картою, виявляються заблоковані або подавлені; ї
Старші аркани (Козирі).0. Блазень у Таро ТотаОсновне значення:Споконвічний потенціал. Творчий хаос. Безтурботність
Туз Жезлів у Таро ТотаОсновне значення:Спалах натхнення. Підбадьорюючий початок чогось нового. Сила волі. Рішучість
Туз Мечів у Таро ТотаОсновне значення: Джерела свідомості. Інтелектуальні інтереси. Спрага знань. Аргументація. З'ясування чого-небуд
Туз Кубків у Таро ТотаОсновне значення: Джерело душі. Блаженство. Внутрішнє багатство. Відкритість. Гармонія. Можливість знайти щастя
Туз Дисків у Таро ТотаОсновне значення:Джерело матерії. Достаток. Багатство. Матеріальне

Таро