Таро

чиПогано або добре ворожити? Православ'я вважає, що довідатися майбутнє ніякими людськими засобами неможливо тому, що людина обмежена законами фізичного

Детальніше...

Таро

Розклад на все життя розділений на частині по тимчасових відрізках:- події найближчого року (наприклад 2009)- наступні 2 роки (2010 - 2011)- через 3-7 років (2012

Детальніше...

Таро

Картина життяНе обов'язково викладати карти тільки на описані області, тут важлива загальна логікаЗвичайно розклад робиться раз у два-три місяці,

Детальніше...

Таро

Начерк особистості Колоду розкладаємо на 6 частин: Старші Аркани Карти Двору Жезли Пентакли Кубки Мечі Далі все просто: перемішуємо

Детальніше...

Таро

Наступні п'ять карт грають у даному розкладі ключову роль:1. Якщо з'являється карта "Любові й Присвяти" ("Закохані"), то це значить,

Детальніше...

Таро

Розкладають сім карт: 1, 2, 3 - Розвиток подій при виборі першого варіанта 4, 5, 6 - Розвиток подій при виборі другого варіанта 7 - Характеристика ситуації вцелом.

Детальніше...

Таро

Карти інтерпретуються за допомогою наступного ключа:S - Сигнификатор.1 - чи належний я прийняти рішення "так"?2 - чи належний я прийняти рішення

Детальніше...

Таро

Розклад "Піковий туз" - на проблемні відносини в парі: ________________1______________________ _____________2__4__3___________________

Детальніше...

Таро

Значення позицій1 - Вихідна точка. Ситуація, у якій ви перебуваєте2 - Те, що для вас не важливо, принаймні, зараз.

Не побоюйтеся

Детальніше...

Таро

Розклад "Стилет" - на можливість розлучення: _________1_________ ________2_3________ ________4_5________ ______6_7_8_9______ ________ 10________ _______11_12_______

Детальніше...

Таро

За й проти

Найбільш простий розклад - витягнути на питання, що цікавить вас, одну карту. Правда, у карти може бути стільки

Детальніше...

Таро

Позиція 1: Умови минулогоПозиція 2: Теперішня ситуація запитувачаПозиція 3: Майбутні перспективиПозиція 4: Кращий

Детальніше...

Таро

Питання чи помириться пара -і-і-і-і-і-і-5--і-і-і-і-і-і- -і-і-і-і-і-3-----4-і-і-і-і-і- -і-і-і-і-і-і-і6--і-і-і-і-і-і-

Детальніше...

Таро

Розклад за назвою "Життєвий поворот" ми застосовуємо, коли клієнт очікує якихось серйозних змін у житті або коштує

Детальніше...

Таро

Більше статтей...

Сторінка 1 з 3

Початок
Попередня
1