У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття псування через землю Сергієм Болтенко.

Відео: зняти псування

приклад того, як зняти псування через землю Ведучий: - Чому в одному приміщенні нам хочеться залишитися надовго, а в іншому випробовуємо дискомфорт і слабість, начебто хтось відкрив кран, по якому йдуть наші сили. Отож, учені й екстрасенси запевняють, що вся справа в живій і мертвій Землі. Голос за кадром: - Світлана й Ігор прийшли на цвинтар, щоб ушанувати пам'ять свого кумира - загиблого соліста російської рок-групи. Чоловіки розшукали потрібну їм могилу, але не встигли провести біля її й декількох хвилин, як початок відбуватися щось дивне: жінка почула оркестрову музику, що доносилася начебто з під землі Світлана: - я чоловікові нічого не сказала, тому що думала, що це плід моєї уяви. Але потім через деякий час, мій чоловік сказав - Світла, ти чуєш це? От після цих слів я дійсно злякалася Голос за кадром: - Чим далі Світлана й Ігор віддалялися від могили співака, тим голосніше ставала музика. Незабаром чоловіки знесилилися, і зупинилися, щоб перевести дух Світлана - И мені здалося, що позад мене якась чоловіча сутність як підбігла до мене й от отож накрила чорним якимсь покривалом, після чого я знепритомніла й мало що пам'яталася Ігор: - Це було дуже страшно, я не зрозумів, що з нею діялася, то вона лаялася, то сміялася, то плакала, говорила чоловічим голосом Голос за кадром Ігор силою заштовхав чоловікові в таксі. Удома Світлана грозила вбити чоловіка, якщо він не дозволить їй зробити самогубство. Ігор подзвонив Сергію Болтенко - своєму знайомому, що уже давно захоплюється езотерикой. Ігор: - він мені сказав: "Набрати води, у кожній сосуд. ну я взяв вазу. Набрав води, начитав молитву, як він мені сказав, облив її. Після цього вона заснула. Я зняв з її речі, пішов на вулицю й вижмал все це на вулицю, у землю, щоб земля вбрала цю воду Голос за кадром: - прокинувшись наступним ранком, Світла не пам'ятала нічого із происходящего напередодні. Протягом місяця чоловіки відвідували Сергія Болтенко, що очищав жінку від цвинтарного негатива. Як виявилося, у могили співака свої обряди часто проводили учасники сатанинської секти. На думку Сергія Болтенко, земля послужила своєрідним передавачем важкої енергії, що й випробувала на собі Світла Сергій Болтенко: - Земля має як гарні властивості, так і погані. Властивості землі залежать від того, хто неї використовує. Святі місця, там дуже багато людей молилося. Земля, тобто, виходить намоленная. Як би, більше віддає цієї енергетики, зцілення голос за кадром: - на землі багато енергетично сильних місць, храми, природні заповідники, поховання святих. Сюди стікаються прочани й туристи, щоб позбутися від недуг, відпочити, нормалізувати моральний стан, і попросити вищі сили про виконання бажань Сергій Болтенко: - Якщо просто походити по землі, лягти на неї, полежати, то земля починає стикатися з людиною ще сильніше, ще більше, і відбувається очищення організму. І очищення енергетично людини від різних сглазов, порч. голос за кадром: - згубні місця навпроти, збільшують хвороби й депресивні стани, людина потрапляючи в негарну зону, може страждати від галюцинацій, переживати гострі емоційні сплески

Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти