Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і мінералів ведучий Юрій Башарин: - В ефірі "Діти Нострадамуса" - розмова про непізнаному, таємничому, але, як нам здається, завжди цікавому. Дами та добродії, ми починаємо.

Сьогоднішній гість Елина Болтенко - маг, фахівець із каменів, що особливо актуально, оскільки тема нашої сьогоднішньої програми звучить як "магія каменів".

Здраствуйте Елина: - Здраствуйте ведучий: - Спочатку мені хотілося б сказати із приводу нашої теми.

З однієї сторони про камені, обмовлюся відразу, я маю на увазі не будівельні матеріали, і не те, що називається таким гарним пролетарським словом "кругляк".

Ми говоримо про дорогоцінних, напівкоштовних, про камені з великої букви К.

Отож, з однієї сторони ми начебто б багато чого про їх знаємо, і принаймні як прикраси вони використовуються часто, повсюдно, і напевно так і буде надалі відбуватися.

З іншої сторони ми знаємо про каменів не дуже багато чого, крім того, що деякі діаманти, тобто, на думку багатьох - вища ліга каменю, best of the best, що називається, мають довгу криваву історію, дуже часто приносять своїм хазяям нещастя, і далі, всі що із цим зв'язане - слухи, плітки, незрозуміло які історії, які й на перший погляд, і на другий.

по великому рахунку, мало відповідають дійсності.

Елина, камінь - для людини, що це сьогодні?

Елина: - Я б сказала, камінь, він не тільки сьогодні, а взагалі завжди, є для людини першим помічником, ну одним з перших.

Взагалі в природі можна сказати практично все створено для того, щоб людина одержувала якусь енергію, якусь допомогу в різних ситуаціях, для здоров'я насамперед, різні речі, скажемо так, які допомагають йому.

Камінь - він гарний тим, що його можна носити як прикраса з одного боку, виглядає красиво, прикрашає людини, а з іншої сторони камінь несе в собі таку силу, що може заспокоїти людини, що може допомогти в зціленні різних органів ведучий: - будь-який камінь?

Елина: - я вивчала не всі камені, які є у світі, але принаймні дуже багато їх.

Тобто, ті, які саме використовуються в прикрасах і виробах, вони саме працюють із людиною, на його енергетику.

Це ж камені, люди зі стародавності, із древніх часів досліджували властивості каменів, і брали для прикрас себе саме ті камені, які, у яких є певні властивості, корисні для людини.

Так що, можна сказати - всі камені, які продаються у вигляді намиста, кілець, скажемо, або просто у вигляді гарних фігурок або друз - вони мають певні корисні ефекти ведучий: - я прошу прощення, об'єктивно якщо розглянути якусь змодельовану ситуацію.

Людина приходить у магазин.

Якщо ми говоримо про камені, ми все-таки, насамперед маємо на увазі представниць прекрасної підлоги, тому що все-таки, споконвічно, історично, жінка й камінь це - дуже тісний контакт.

Приходить людина в магазин, купує намиста з певного каменю, зовсім не думаючи про те, що камінь, як ви сказали, має якісь властивості, і починає ці намиста носити.

Камінь у кожному разі буде допомагати хазяїнові.

або для того, щоб використовувати властивості каменю, потрібно принаймні це знати?

Елина: - Допомагати він буде в кожному разі.

Але, отут, звичайно потрібно знати, які саме властивості має цей камінь, тобто - корисні або шкідливі.

Але з іншого боку, коли жінки, як ви сказали, насамперед любить камені, у жінки звичайно є інтуїція, більше розвинена чим у чоловіків, тому що вона більше чутлива, і так далі.

Жінка звичайно вибирає ті камені, які їй дійсно по душі, тобто, які з ними в одному діапазоні вібрують ведучий: - виходячи із внутрішнього із внутрішніх бажань елина - так ведучий - що називається - погляд упав елина -так, вона не вибере ті камені, які їй шкідливі, їй просто вони не сподобаються.

Навіть був випадок у мене, коли моя знайома, учениця, я попросила - саме в нас була тема з нею - вивчення магії каменів саме - я попросила її: сходь у магазин, купи такі й такі камені, скажемо, гірський кришталь, аметист.

І вибери ще той, котрий тобі сподобається, на який око ляже.

І, що цікаво, вона вибрала саме котяче око блакитного кольору, і в неї саме були проблеми з горлом, а горлівка чакра - блакитний колір.

Вона відчула, що їй необхідний цей камінь, необхідні ці випромінювання, і вона взяла їх, я говорю - носи тепер його, щоб поруч із горлом було, буде тобі корисно.

ведучий: - а як чоловіка в такому випадку надходять?

рідше, звичайно, але теж люди приходять чоловічої статі, вибирають камені - у них-те це все як відбувається?

Елина: - взагалі-те, чоловіка теж можуть відчути це, у принципі - що в чоловіків, що в жінок.

Але чоловіка напевно більше із практичної точки зору це оцінюють, але в кожному разі - камінь, це дуже, хоч він і твердий начебто з боку не змінюється, але в нього енергетична структура досить мінлива - він завжди підбудовується під хазяїна.

Тобто, якщо це чоловік, камінь відчує його енергію, його вібрації, і почне вже йому допомагати саме.

Навіть якщо камінь у принципі йому не дуже підходить, чоловікові, але сам камінь може підбудовуватися, може просто нейтральним бути.

Просто ніяк з ним не взаємодіяти ведучий: -а дійсно говорять, що для того, щоб установити контакт із каменем, не тільки камінь повинен сподобається тобі, але й ти каменю?

Елина: - так, цілком правильно.

От, я коли вибирала от цей камінь - гірський кришталь, там на прилавку лежало дуже багато цих каменів, таких от, такого розміру, начебто всі однакові.

Але саме цей камінь - я відчула, що він як би потягнувся до мене, як ребенок до матері тягнеться, і я його відразу купила.

Звичайно зараз, у сучасному суспільстві, не так багато саме чутливих людей, які взагалі розуміють, що від каменю можна щось відчути.

Але бажано, саме з каменем, тому що це все-таки в якімсь ступені навіть жива істота, правда не в такій формі життя, до якої ми звикли, але бажано все-таки почувати, що він тобі дає ведучий: - принаймні, прислухатися ксебе.

Елина: - так, чи дійсно він тобі потрібний, або просто ти за модою женешся Ведучий: - Корисні й шкідливі властивості каменю.

що це?

Ви позначили це кілька питань назад, якщо можна, зараз докладніше.

Елина: - Корисні властивості, я б сказала, можна розділити корисні властивості каммней на наступні: такі більші розділи, лікувальні властивості, захисні, як оберіг, і властивості як талісмани, тобто певні ситуації, що притягають, позитивні - .

багатство, удачу, або в азартних іграх щоб шанси залучали.

Або в любовних справах, наприклад, залучення чоловічої статі, або жіночого відповідно.

А шкідливі властивості...

Я б сказала, споконвічно дуже мало каменів, які випромінюють прямо щось погане, за винятком яких-небудь уран, тобто, якщо людина злий, часто дратується, гневливий дуже, те камінь, він його заспокоює, він з його знімає цей негатив, і забирає на себе ведучий: - забирає негативні емоції й залишає їх собі.

Елина: - так залишає їх собі, і якщо людина не знає, що можна чистити камінь, то він...

Але взагалі зрештою людина відчує, що йому хочеться його зняти, він його закине куди-небудь, зніме.

Але камінь від цього не стане краще, тобто, він так і буде випромінювати цей негатив.

Якщо хтось візьме цей камінь, він може одержати від нього щось начебто псування ведучий: - із приводу талісманів.

Хотілося б запитати: талісман, це камінь, що з однієї сторони здатний уберегти або оберегти тебе від якихось негативних проявів сучасного миру, з боку людей, з боку чи соціуму взагалі, дати якісь позитивні захисні якості.

Наскільки я можу судити, було б логічно припустити, що, рівною мірою існують і, може бути я не правий, але існують антиталісмани.

тобто, камені, які дають не позитивні, і захисні властивості споконвічно, а навпаки, щось віднімають.

Наскільки це вірна точка зору?

Або все-таки омана?

Елина: - я б не сказала, що камені можуть щось відняти.

Хіба тих випадків, що вони вже споконвічно нагодовані негативом від самої людини.

Такі так, віднімають і здоров'я й удачу.

Є такий момент, от наприклад, алмаз, діамант.

Це досить сильний камінь, із сильним характером.

І він може допомагати...

Він дуже стежити за чистотою вдач людини, і якщо людина кривить душею, або шахрайством займається, або той же самий убивця якийсь, не гарна людина, то алмаз почне йому шкодити.

Він почне йому такі ціпки в колеса вставляти, щоб людина перестала займатися цим, переробляє людини.

Із цього погляду можна сказати, що він йому антиталісман, але з іншого боку, він приносить йому користь ведучий: - Добре, а діаманти - кращі друзі дівчин.

Дівчини теж різні бувають, із цим як бути Елина: - Діамант коректує характер дівчин, тобто, якщо вона занадто ветрена, те він неї заспокоїть, у потрібне русло направить.

Але з іншого боку, якщо камінь дуже маленького розміру, він більше підданий впливу людини.

А якщо ще в жінки сильний характер, то вона може підкорити собі енергію каменю, і направити його енергію на свої якісь негарні цілі.

Тобто, отут теж нюанси потрібно дивитися ведучий: - найбільш популярні в змісті корисності камені які ви могли б порекомендувати.

Для сучасної людини, у сучасному суспільстві, урбаністичному, швидкому, структурованому й так далі.

Зрозуміло, що без каменів не обійтися, але які найбільш важливі?

Елина: - найкраще, звичайно, застосовувати гірський кришталь.

Теж, у вигляді, саме, друзи, носити його на собі, на груди.

На груди, і навіть ближче до сонячного сплетення.

Тому що, зараз дуже багато стресових ситуацій і дуже багато негатива навколо людей, тобто, або сама людина злиться, або на нього зляться.

А от гірський кришталь, він добре чистить енергетику, і взагалі, він направляє будь-яку спрямовану на людину енергію долілиць, у землю, заземлює.

Тобто, саме для чищення, для профілактики порч і сглазов можна носити гірський кришталь.

Також, для захисту добре носити соколине око, котяче око, тигрове око, - окаті камені.

Це що стосується захисту.

А якщо для удачі в житті, або, наприклад, для залучення грошей, або бізнесу, краще носити з малахіту щось, тому що це зелений камінь і він більше до грошової сфери ставиться.

Малахіт і смарагд, і зелені камені, хризоліт зелений є, і зелений гранат.

Гранат зелений не так сильно, але от малахіт найкраще допомагає в грошовій магії.

Добре він буде працювати, якщо його або повісити на золотий ланцюжок, або на золоту мотузочку якусь, або кільце в золотій оправі.

Взагалі зелені камені для залучення багатства добре оправляти в золото.

Тобто, сполучення золота й зеленого каменю буде давати гарний приплив прибули ведучий: - а зелений камінь зі сріблом або платиною?

Елина - срібло не дуже йде, тому що енергія зеленого каменю, вона більше тепла все-таки, зі сріблом вона буде небагато не відповідати, суперечити один одному.

вони будуть намагатися один одного нейтралізувати й будуть витрачати час на боротьбу один з одним, чим допомагати людині.

Краще все-таки золотий.

У мене був смарагд у сріблі, але йому це було не дуже добре, я це відчула й виколупала його звідти з колечка ведучий - а взагалі, відношення каменю до металу.

Здавалося б два найбільше історично обґрунтованих у сенсі існування з людиною об'єкта.

насправді їх три, тобто, дерево, камінь і метал.

Якимсь образом вони із собою стикаються, якщо ми взяли до уваги, що три ці елементи вони є, камінь, безумовно живий, безумовно живе дерево.

Можна припустити, що Метал у тім або іншому ступені одушевлений.

Якісь відносини в них, наскільки вони взагалі дипломатичні, якщо відносини є?

Елина: - Наскільки я помітила, камінь, він взагалі-те не дуже добре ставиться до різних металів, які його ограняют.

ведучий: - сприймають як конкурента?

Елина: - не те, що як конкурента, іноді просто заважає енергія металу, тому що метал має властивість усмоктувати, дуже сильно заряджатися енергією каменю.

Якщо людина, що носить камінь, енергійний, емоційний, то й камінь починає теж заряджатися дуже сильно, і проводити цю енергію.

Але метал, він у собі неї накопичує, і каменю іноді потім починає не подобається, що поруч із ним таке джерело енергії сильний, і він хоче забратися із цього металу.

Але, у принципі, у кільцях дуже зручно носити їх звичайно в металі, тому що рідко зустрічаються кільця чисто з каменів.

Але отут теж треба підбирати.

От наприклад, більше холодних відтінків камені, холодні, спокійні, їм, звичайно, срібло потрібно, це буде допомагати їм у роботі.

А такі, як рубін, наприклад, або теплі камені, сердолік, жовтогарячого кольору - їм, звичайно, більше золото підходить, тому що по типі їхньої енергетики більше підходяще.

Але потрібно стежити, якщо почуваєте.

що кільце, не дуже гарне носиться, хочеться зняти, некомфортно, те бажано його куди-небудь покласти почистити, у воду наприклад на три дні хоча б.

Те й з металу енергетика зчиститься, і із самого каменю, тобто він обновиться, і все нормально буде Ведучий: - чи існує поняття "камені частого носіння" або камені не частого носіння.

Тому що наскільки я чув, допустимо, сапфір - камінь, що частого носіння не припускає, тому що у випадку постійного знаходження в контакті з хазяїном, виникає якась депресія, що йде від цього каменю.

Знову ж на рівні пліток вся ця історія, або щось є, за принципом, немає диму без вогню?

Елина: - Я б сказала щодо сапфіра - він, у принципі, камінь дипломатів, товариських людей.

А товариські люди - вони як правило дуже багато енергії через себе пропускають.

Т.

е.

постійно спілкуються, постійно в них це йде - рух.

І, відповідно, камінь - він може перенасичуватися цим і утомлюватися.

І коли вже в ньому накопичується, відповідно, цей негатив, то він уже починає діяти на людину негативно.

Але взагалі, я б сказала - краще звичайно камінь надягати під ситуацію.

Якщо потрібно більше щось заспокійливе - одягніть смарагд, або малахіт той же.

Зелені камені - вони заспокоюють у той же час.

Або щось блакитного кольору, синього.

Чорного теж, до речі.

Якщо потрібно навпаки активуватися - то теплих відтінків - рубін, гранат, наприклад.

Тобто, краще все-таки їх носити періодично.

Ведучий: - поняття "чоловічий камінь", "жіночий камінь" - наскільки актуально?

Тільки чоловічий, тільки жіночий?

Елина: - тільки чоловічий, тільки жіночий...

Щодо "тільки" категорично я б не сказала.

Тому що однаково, у деяких ситуаціях і жінці необхідна чоловіча енергія - коли їй потрібно мужність, щось міцне, коли в неї ситуація важка.

І чоловікові іноді теж потрібно зм'якшити вдачу, більше згладити.

Ще жіночі камені - це ті, які допомагають забеременить, по жіночих частинах - це саме носіння рубіна в золоті на мізинці - допомагає забеременить.

Потім, рожевий кварц, наприклад, теж більше жіночий камінь, він більше ставиться до енергії любові й допомагає, як би, зм'якшити почуття, романтику в життя внести Ведучий: - це часом буває корисно, згодний Елина: - так, але для того щоб саме зм'якшити почуття, потрібно не у вигляді цього кристала природного, а у вигляді, наприклад, кулі, або серця ограненного, тобто, щоб без гострих граней було щось, плавні обриси в каменю щоб були.

А такий, з гострими краями - він більше проводить енергії.

Це, наприклад, якщо ви хочете...

Наприклад, ви якоїсь людини любите, і хочете на нього сильніше, більше направити почуття, ви візьмете цей камінь, і через нього, шляхом певних медитацій можна направляти промені, скажемо, енергії на людину Ведучий: - Онікс - чисто чоловічий камінь?

Елина: - Онікс?

Він більше, так, до чоловічого ставиться.

Але я бачила трохи жінок, яким подобається онікс.

Але вони, звичайно, більше мужні, сильні жінки, владні які - начальники, наприклад, такої от жінки-лідери Ведучий: - Якщо ми говоримо про те, що камінь - жива істота й він у тім або іншому ступені сприймає емоції хазяїна, настрій хазяїна, стан хазяїна, те, напевно, як кожна жива істота в цьому світі, камінь має потребу у відході.

Тому що, якщо я вас правильно зрозумів - не можна, купивши камінь, сприймати його як іграшку, засунути в кишеню, забути про нього, кинути на прикроватний столик і знову ж забути, закотити куди-небудь у кут і не сприймати його так серйозно, як він цього гідний.

Тобто, камінь бідує як мінімум у відношенні поважному.

Правила...

Говорячи сучасною мовою, правила зберігання й експлуатації - що вони в себе включають?

Елина: - От, якщо, як ви пояснили, зі зневагою до каменю ставиться, то він, відповідно, не буде проявляти людині всього спектра своїх властивостей.

Камінь буде почувати, що він людині особливо не потрібний, і буде допомагати в міру сил своїх, у міру свого бажання, або почувати, що людині щось потрібно.

А от повноцінно він себе не виявить.

А щоб він дійсно був вашим помічником по життю, захисником і цілителем, то за каменем потрібно доглядати.

Як саме.

Період носки каменю, допустимо, якщо ви паплюжили його тиждень, два тижні, якщо у вас життя більше така насичена, якщо багато конфліктних ситуацій буває, то каменю вже потрібна чищення.

Ще ви можете відчути, що каменю потрібна чищення - коли вам просто хочеться зняти його, забрати, коли ви утомилися від каменю.

Як чистити.

Різні камені чистяться по різному.

Немає загальних принципів.

Хоча...

Хоча є загальний єдиний принцип - закопувати в землю.

Але це не всім підходить, тому що доступу до землі в нас зараз не у всіх вільний є.

Горщик із квіткою в будинку не дуже підійде для цього, тому що потрібний саме контакт із планетою.

А так, у принципі, камені, які кристалічну структуру мають, тобто прозорі...

Ведучий: - той же гірський кришталь Елина: - гірський кришталь, цитрин, кварц, геліотроп, смарагд, рубін - от ці всі прозорі камені, напівпрозорі - їх добре чистити водою.

Тобто, покласти у воду, на три дні, на підвіконня, щоб сонце висвітлювало склянку з водою.

Прозора склянка - тобто, і сонце почистить, і вода почиститься Ведучий: - прошу прощення, а вода звичайна, з-під крана, або проточна спеціальна?

Елина: - звичайну, з-під крана, можна використовувати, холодну.

Звичайно, якщо зі струмка - це, природно, буде краще, але можливості такий менше.

А такі камені, які мають більше щільну структуру, наприклад, обсидіан, або магнезит - їх краще класти в сіль, у темне місце в коробку із сіллю, і теж, на три дні, або сім днів, якщо він сильно забруднений.

І далі, витягати із солі їх бажано не руками стосуватися, а, наприклад, у такій посудині тримати сіль, яку можна потім підставити під воду, сама вода вимиє сіль разом, і теж камінь обмиє Ведучий: - тобто, сіль після сеансу більше не використовується ніяк?

Елина: - Ні, звичайно.

Вона вже вбрала в себе весь негатив, і її потрібно забрати.

Сіль дуже сильно усмоктує негатив - потужний очисник.

Ще деякі камені чистяться іншими каменями.

Наприклад, гірський кришталь - він дуже сильний очисник і гармонизатор енергій.

І багато каменів можна просто покласти в ємність, де лежать маленькі гірські кришталі.

Тобто, точно також - буде очищатися, і все.

Відповідно, самі гірські кришталі теж потім, після декількох разов використання - раз 5-7 використовують, їм теж треба буде полежати три дні на підвіконні, почистити.

Так, це що стосується чищення Ведучий: - перли, не можу не запитати.

Перли надзвичайно популярний, многим що подобається, часто використовуваний у різних цілях камінь.

Як з ним бути в плані відходу, тому що, що б ви не сказали - його носили, носять і будуть носити.

Ну й бірюза, звичайно.

Елина: - перли - це дуже гарний камінь.

Так сказати камінь, тому що це все-таки не зовсім камінь Ведучий: - ми звикли його називати каменем Елина: - так, загалом, це дуже така, корисна речовина, скажемо так.

В основному, звичайно, для женщин.

тому що він і жіночність надає, і красу, і здоров'я жіноче саме поліпшує, тобто родючість.

потім, у любові дуже добре допомагає.

Як за ним доглядати.

У принципі, він звик жити у воді, він там виріс, і вода - найкращий очисник для перлів.

І, у принципі, його також на три дні можна в склянку з водою покласти й чудово очиститься Ведучий: - А бірюза?

Елина: - Бірюза...

От, бірюза - це такий цікавий камінь.

Я його, у принципі, дуже люблю, але...

Ведучий: - зі складним характером?

Елина: - Ну не те, щоб складний характер - він дуже чутливий.

І, я можу навіть розповісти випадок, саме згадався.

я коли років п'ять назад початку захоплюватися саме бірюзою, я його купила, він мені дуже сподобався, цей камінь.

Почитала його властивості, що він - камінь закоханих, камінь любові.

І за допомогою бірюзи, скажемо так, можна перевірити вірність твого партнера - наскільки його почуття сильні, і наскільки він вірний.

Тобто, якщо одна людина подарує своєму коханому бірюзу, кільце, наприклад, з бірюзи, а в тієї людини, якому ти подарували камінь - він його носить, носить, і потім раз - у нього зламався, зіпсувався або зруйнувався камінь, те це означає, що та людина, що подарував тобі цей камінь, тебе розлюбив.

У мене була така життєва ситуація, коли я зустрічалася із хлопцем.

І коли в мене до нього почуття почали проходити, щось, от, якось почуваю вже щось не те, я думаю - дай-ка я перевірю бірюзу.

Я саме носила кільце це на собі.

я йому подарувала його.

І через якийсь час, коли саме в мене почуття практично пройшли, я вже хотіла все - закінчувати відносини, він приходить, приносить мені розламаний камінь, і говорить: от, не знаю, як трапилося, я розмовляв по телефоні, і в мене кільце прямо на пальці тріснулося Ведучий: - А говорять - не вірте в прикмети.

Працює!

Елина: - От.

Я раніше, звичайно, навіть якщо я от це все вивчала, можна сказати, з дитинства ці камені люблю, почуття до них, але поки на собі це не випробуєш, у своєму житті дійсно не побачиш, що це таке, то вони якось сприймаються просто як інформація стороння.

А отут на собі це відчуєш - дійсно, воно є.

У принципі, наскільки я зрозуміла - бірюза, вона більше любить теж холодну воду, хоча енергетика в неї тепла, як не дивно.

Але тепла вода для неї, якось не дуже добре.

Тобто, її теж можна чистити, опустивши саме у воду, хоча вона не прозора, але можна й просто покласти на підвіконня на сонце, щоб вона погрілася на сонце Ведучий: - Зовсім жіночий камінь - весь на протиріччях Елина: - Ну, от такий Ведучий: - Я ще не можу не запитати вас от про що.

Камені, це безумовно частина нашого життя, і тому що це частина нашого життя, з таким поняттям, як "мода" камінь теж, подобається це або не подобається, але в тім або іншому ступені відповідає.

Я маю на увазі, що один час, може бути не настільки часто зараз у Москві, але принаймні в регіонах, і я знаю, про що говорю, періодично проходять різноманітні виставки продукції каменів, у деяких містах по нескольку раз протягом року, і так далі, і так далі.

Дійсно, я бував на декількох, багато дуже милих, дуже гарних, що дуже приємно виглядають на вітрині, і напевно що непогано виглядають удома виробів, прикрас і так далі.

І на кожній із цих виставок існує якесь спеціально обгороджене місце, де лежать буквально майже як гальковий пляж, тільки замість гальки різноманітні камені.

Просто напросто, на табличках написаноі - камені для багатства, камені для захисту від пристріту, камені для удачі, камені для п'ятого, десятого, двадцятого - здорово, здорово, здорово.

Знову ж - все виглядає дуже привабливо.

Я завжди в такій ситуації не міг відскіпатися від питання - невже в настільки масовому порядку можна робити так добре працюючі камені?

Невже дійсно буває так, що придя на звичайну виставку, просто так, людина може купити в неспеціаліста, у незнайомця, не знаючи нічого про властивості того або іншого каменю, якесь чи прикраса, чи виріб, і все в нього буде добре, і гроші з'являться в більших кількостях, і так далі, і так далі.

Або все-таки отут є, ну, не будемо називати це шарлатанством, а якась лукавинка, так скажемо?

Елина: - Щодо таких цих...

Ведучий: - масових виробництв талісманів, каменів для удачі й так далі.

Елина: - ну, взагалі, я б сказала так - якщо продавець сам у цьому розбирається, якщо він дійсно розклав їх як треба, по багатству, по всім цимим-цим, то в принципі можна купити його й використовувати.

Але попередньо бажано ці камені почистити відразу, тому що їхній скільки людей дивилося-мацало, тобто вони вже нахапалися не дуже гарної енергетики.

Їх почистити - і використовувати.

Тобто, я б не сказала, що 100% можна довіряти або не довіряти.

Потрібно просто до цього почитати літературу - які камені до чого ставляться.

І самим уже попередньо подивитися: так, для багатства, а який це камінь?

Якщо він скаже, що це, наприклад, рожевий кварц, а яке він багатство - він любов приносить.

Всі, уже не те щось.

Бажано, звичайно, попередньо самому в цьому розбиратися Ведучий: - ну якщо ти хочеш замовити гарантированно працюючий талісман, те як мінімум, потрібно йти все-таки кспециалисту.

Елина: - ну, до фахівця...

у принципі, можна, так, звернутися - той уже підбере вже по вашій енергетиці, по вашій життєвій ситуації підходящий камінь.

У принципі, зараз літератури по каменях повно, але там в основному робиться акцент на камені по знаках зодіаку.

Я б не сказала, що можна довіряти цим спискам Ведучий: - а чому?

Елина: - тому що, я навіть скільки разів уже в житті була свідком, що, наприклад, от знак зодіаку Рак.

Стихія "Вода" здавалося б.

Тобто, камінь янтар відповідно абсолютно не підходить йому й навіть протипоказаний.

Моя подруга - Рак, типовий.

Вона там не близько до лева, ні, вона конкретно посередине знака народилася, і вона по характері дійсно Рак.

Але вона дуже любить янтар, і він їй дійсно йде.

І, наприклад, я теж Рак, і камінь гранат не дуже пасує Раку.

Говорять, що типу - шкідливий, не беріть.

Я коли раніше, у підлітковому віці, більше довіряла цим книгам, сказане - не можна, значить я відсторонялася.

Але потім, мені хотівся цей камінь взяти, тягло до нього однаково.

І я потім переплюнула всі ці ради, купила його собі - і мені дуже добре пішло, саме так, браслет із граната.

Коли буває в людей недокрів'я, знижене тиск, мало гемоглобіну, і цей гранат - він дуже допомагає людям - його одягаєш, і відразу тонус підвищується, на кров добре впливає Тобто, отут не можна сказати.

От у нас скільки - шість мільярдів людей, Ведучий: - і всі дуже різні Елина: - так, по дванадцяти групах розділили їх по знаках зодіаку й усе - от це вам такий камінь, це - такий.

Ні, насправді найкраще підбирати камінь по власних відчуттях.

І, тобто, попередньо, є два шляхи: або ти вивчиш по книгах всі ці камені, всієї їхньої властивості, і потім прийдеш вибереш уже відповідно розуму.

Або ти просто прийдеш на ринок каменів, і не дивлячись на назву, опис, на все-усе-все просто вибереш який-небудь із них цей камінь, що тобі саме сподобається.

По інтуїції.

І потім уже по цьому камені можна подивитися його значення.

І практично, я б сказала, 100% те, що він буде за значенням тобі підходити.

Тобто, все-таки краще вибирати камінь по своїй інтуїції Ведучий: - коли хтось хоче подарувати камінь комусь.

Що він повинен знати, щоб не помилитися у виборі.

Тому що, парубок познайомився з дівчиною, він має засоби, має бажання, добре, що має смак, зробити їй подарунок у вигляді якоїсь прикраси.

відповідно, камінь теж присутній.

Він приходить і виходячи із чоловічої логіки купує те, що все-таки подобається йому, тому що думає, напевно - він угадав.

Дуже часто буває, що не вгадав.

І саме - камінь не працює, і контакту між об'єктом дарування й предметом дарування не виникає Елина: - отут, звичайно, потрібно виходити саме з того, яка це дівчина, тобто по характері.

Відповідно, чоловік буде купувати якась прикраса, або сапфір, смарагд - дорогоцінні камені.

І потрібно подивитися - якщо в нього дівчина ласкава, ніжна, більше спокійна й м'яка, то їй, звичайно, підійдуть такі більше спокійні камені, як топаз - блакитний топаз.

Сапфір, теж знову ж блакитних відтінків.

Турмалін, у принципі, голубой є, точніше синій.

І смарагд.

Смарагд у принципі такий камінь, що він може й до спокійних людей добре ставиться, і до більше енергійних, тобто.

як би згладжувати.

Він такий, я б сказала - універсальний Але з діамантами теж потрібно акуратно.

Якщо чоловік хоче зробити дівчину більше розкутої, сміливішої, то він може подарувати їй прикраса з діамантом...

Ведучий: - і більше багатої Елина: - так.

Це й у принципі багатство теж може їй принести.

Діаманти по визначенню подобаються всім, тому що це такий розрекламований камінь.

Якщо чоловік хоче домогтися в жінці більше такої пристрасті любовної, це, звичайно, з рубіном потрібно дарувати прикраси - із червоним каменем, з рубіном або гранатом.

Природно, вставленим у золото.

У принципі, отут не важливо, що це буде - кільце або серги, або щось ще.

Ведучий: - почуваю, чоловіка слухають.

Чоловіка напружено слухаються Елина: - от, тобто, це такий нюанс.

У принципі, по дорогоцінних каменях в основному я сказала Ведучий: - камінь умирає?

Елина: - Я сама ще цього не спостерігала, але, наскільки я читала книгу одного автора, він геолог по покликанню й за професією.

я можна сказати після цієї книги до каменів стала по-іншому ставиться.

Я стала більше саме їх почувати, і не дивитися на каталожні всі ці описи, а більше самостійно по своїх відчуттях камені перевіряти.

Загалом, він говорив, цей чоловік, автор книги, я не пам'ятаю його прізвище, що якщо камінь, наприклад, під сильно гарячу воду або взагалі у вогонь кинути, то він може вмерти.

Але з іншої сторони встає питання, а як же, от якщо, наприклад, цитрин.

Найчастіше цитрини природні саме жовті - вони рідкі.

А ті, що продаються в масовому порядку, це оброблені.

Не хімічно оброблені, а саме в печах.

Тобто, під певною температурою їх нагрівають, і вони міняють колір.

Наскільки я відчула - цей камінь, швидше за все його нагріли.

але він працює, тобто, він не вмер.

Я можу сказати так, напевно, навіть не скільки смерть як саме повне знищення особистості, енергії або властивостей, а обнуління інформації, я б сказала.

Тобто, якщо камінь був заряджений магічно, або він з людиною спілкувався, або він природну енергію в собі нагромадив, після випалу він це все втрачає, але структуру свою зберігає.

А взагалі, у камені саме головне - це його структура молекулярна.

І саме ця структура дозволяє саме в таких положеннях енергію випромінювати, саме такий вид енергії накопичувати.

Тобто, у наслідку, такий камінь - чистий, після випалу, він полежить-полежить, і, взаємодіючи з навколишнім середовищем, з навколишнім простором енергетичним, він знову нагромадить енергію, знову в себе, скажемо, душу нагромадить.

Тобто, от такі цікаві камені.

Я б не сказала, що він може повністю вмерти, він може відродитися Ведучий: - камінь у нашім житті, як мені здається, то, що ми, як мінімум, повинні поважати.

І якщо це дійсно відбудеться, значить не зрячи ми з вами спілкувалися, і спілкування це було надзвичайно цікавим.

Спасибі вам Елина: - будь ласка.

Теж було приємно поспілкуватися Ведучий: - і помнете, непізнане завжди поруч із вами.

Усього доброго!

Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти