Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на таро від Сергія Болтенко.

Здраствуйте Мене кличуть Сергій Болтенко, і сьогодні мені б хотілося поговорити про гадання на картах Таро.

Найпростіше гадання - відповідь на питання " так-ні".

Тобто, ви задаєте будь-яке питання, і дивитеся на картах - позитивна відповідь або негативний.

Плюс додатково, карти Таро покажуть не тільки відповідь на питання, але й що саме заважає, або навпаки допомагає в рішенні того або іншого питання Так, допустимо, задамо який-небудь простій питання Обов'язково карти треба розмішати, якщо немає гарного стола, на якому можна заважати, можна от таким от способом зробити.

Т.

е.

карти самі впадуть як треба.

Ще раз перетасувати, можна ще раз зробити це вже, як за бажанням людини робиться, як сама людина відчуває й почуває - " чиБуде завтра дощ"?

Перша карта, що випала - це і є відповідь на питання, два другі - це доповнення до першої карти.

Як би доповнення до відповіді, розшифровка відповіді Так, що ми маємо.

Ну, звичайно ж, тут відпочивають ті, хто любить тільки прямі положення карт, тому що пряме положення в нас трактується як позитивна відповідь, а перевернене - як негативний.

Не будемо зараз заглиблюватися - яке трактування карт краще - тільки прямі або перевернені.

У цьому випадку ми використовуємо такий розклад Отже, перевернене положення от цієї карти, що воно означає.

На карті ми бачимо людини, що встав з ліжка, закрив особу руками, угорі висять мечі, тобто обстановка гнітюча.

Гнітюча обстановка в переверненому стані, це означає негативну відповідь.

Тобто, якби вона була в прямому положенні, дощ би пішов.

Тому що отут як би й хмари, асоціація із хмарами йде, як мечі.

Людина, у людини болить голова звичайно на дощ.

Відповідно, якщо це в переверненому положенні, значить не буде боліти, тобто дощу завтра не буде Беремо дві додаткові карти, вони в нас лежать у прямому положенні.

Перша - тут ми бачимо людини, що йде, що гуляє, що світить сонце, - ну зрозуміло, небо буде чистим.

І, ця карта.

Тобто, хмара підносить щось кругле.

Але в даній конкретній ситуації, знову ж не будемо заглиблюватися в трактування карт, додаткових символів, у даній ситуації хмара нам підносить сонце Простіше пояснити нікуди.

от у такий от спосіб можна ворожити на будь-які найпростіші питання.

відповідно, потрібно знати значення карт, або в картах Таро, що саме цікаве, можна дивитися саме по картинках.

Тобто, що ви бачите на картинці - це і є відповіддю.

Це знову ж основа гадання на Таро.

Спасибі, з вами був я - Сергій Болтенко.

Ви можете писати, задавати мені питання на мій е-мейл.

На сайтах, усяких однокласниках і інших сервісах я не відповідаю, тому що там дуже багато спама.

Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти