Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванні один з одним, чому хворіють діти, чи варто наводити псування на інших людей і чим це чревате для тих, хто насилає псування - більш докладно в даному відео розповість Сергій Болтенко.

Відео: як зняти псування

про способи зняття псування Здрастуйте, Мене кличуть Сергій Болтенко. І сьогодні ми з вами поговоримо про псування - наведенні й знятті. Більше, звичайно, ми торкнемося саме зняття псування, тому що наводити я не раджу, по тій простій причині, що як я вже говорив раніше - будь-яка послана в космос енергія до вас вертається подвійно - тому краще посилати тільки гарне й позитивне Почнемо насамперед з наведення псування й пристріту. Це досить легко, досить просто побажати щось погане людині. І, звичайно, вкласти якусь негативну емоцію у своє побажання. Є всілякі заговори, ритуали по наведенню, але всі вони зводяться до одному, що все це повинне бути з негативом послано, з негативною емоцією, зі злістю. Тепер підійдемо до питання зняття псування. Перш ніж це розглянути, треба зрозуміти, що ж таке псування й пристріт. Чому я торкнувся на початку саме наведення Пристріт. Уявіть собі окремий випадок побутового пристріту. Коли ребенок маленький, і батьки. Батьки говорять ребенку "надягни шапку - простигнеш". Запущено програму, що якщо ребенок піде без шапки він простигне, хоча якщо подивитися на сусідів - де ребенку такого не говорять, ребенок ходить без шапки й постійно здоровий росте. А цей ребенок навіть якщо надягне шапку, він однаково відсотків 80% простигне. Звичайно, розумію батьків, вони хвилюються за своїх дітей, але треба знати що говориш, треба контролювати свої слова, тим більше якщо слова подкрепени емоціями. Це найпростіший пристріт, побутовий пристріт, я б сказав неосознанній пристріт, тому що батьки навіть не підозрюють, про що вони взагалі говорять ребенку. Усвідомлений пристріт це коли двоє людей у словесній перепалці бажають один одному щось погане - щоб ти там! і т. д. Що таке псування - Псування це коли людина теж, близько до пристріту, але там іде з емоцією ненависті, що-небудь наводить, підсипає під двері й т. д. Проклін це більше сильний вид псування, що поширюється кармически, і навіть може передаватися по спадщині Знімається все це достатно просто, особливо сглази. Пристріт зчистити легко навіть тією же самою свічею, просто охрестивши себе, прочитавши молитву Отче наш і пристріт буде знятий. Псування знімаються теж свічею, є ще такі методи, як наприклад, читання Псалтиря, особливо псалом 90, і теж треба хрестити себе свічею при цьому. Більше сильні види порч, а також і прокльону, знімаються вже різними ритуалами. Є як через дзеркало, так і через сильне чищення, що проводять уже фахівці, у яких все це напрацьован.о Поговоримо зараз саме про найпростіші способи захисту, які ви самі зможете, у домашніх умовах, зробити. Хоча звичайно будь-які заговори робляться в домашніх умовах - не в поїзді ж їх робити. Якщо ви будете із собою щодня носити горсточку солі (природно ввечері треба буде неї висипати), то сіль буде стримувати пристріт, спрямований на вас, звичайно в більших обсягах не стримає, але в дрібні зможе стримати. Також носіння шпильки - голівкою долілиць чіпляєте її до себе ближче до серця - добре допомагає. Ще можна носити гірський кришталь. Але не скляшку, а саме гірський кришталь, тому при покупці перевіряйте. Взагалі раджу перевіряти будь-які камені при покупці, тому що багато каменів виявляються потім пластмасою. Ще як захист використовуються різні амулети, але вони знову ж виготовляються професіоналом Якщо ви одержали пристріт і почуваєте себе погано, приболіли наступного дня - у вигляді хвороби це іноді те саме що застуди, начебто б що нізвідки узялася застуда - це і є легкий пристріт. Навіть не легкий, а більше середній пристріт, або псування - початкова її стадія, розвиток. Також у вигляді ангіни можуть іти відкоти. Т. е. якщо ви наводили на когось щось негативне, то коли з тієї людини цей негатив знімуть, на вас це вийде у вигляді якоїсь хвороби. Найчастіше це виходить саме у вигляді ангіни, що ви зляжете на тиждень, на два тижні, поки не зрозумієте, що це відкіт, і не почнете чистити себе Для того, щоб зняти із себе або зі свого родича псую, тим більше якщо ви не хочете, щоб родич про це довідався - візьміть фотографію, почніть неї хреститися Як же проводиться чищення за допомогою хреста Береться, як я вже говорив, натільний хрест, або спеціальний (у мене є свій), береться фотографія, і починаємо хрестоподібно, як звичайно хрестять, так і хрестити по фотке. "Отче наш сущий на небесах, так святиться ім'я твоє, так приидет царство твоє, так буде воля твоя, і на землі, як на небі, хліб наш насущний даждь нам днесь, і прости нам гріхи наша, і не вводь нас у спокусу й позбав нас від лукавого, і сила твоя, і царство твоє вічно, яко на небесех, так і на землі, нині й прісно й повік, батькові й синові й святому духу, відтепер і прісно й повік. Амінь. Амінь. Амінь. В ім'я батька й сина й святого духу. Амінь. В ім'я батька й сина й святого духу. Амінь. В ім'я батька й сина й святого духу. Амінь. Є ще заклинання Тата Лева, їм теж можна чистити аналогічно (тобто хрестом), але є й більше ускладнені чищення, їх я вам поки не раджу - це чревате наслідками, тобто ви будете начебто б чистити їх, а переймете негатив з тієї людини, який чистите, переймете негатив на себе. Навіть при таких чищеннях, коли ви чистите кого або. От чому бабусі в селах, коли когось чистять, потім хворіють. Тому що неправильно чистять. Просто, та людина, що чистить, він переймає на себе негатив, тому себе треба захищати попередньо, або після чищення відразу чистити самого себе. Також аналогічно себе чистимо хрестом, читаючи молитви, щоб негатив, що ви перейняли, відразу з вас пішов. Це обов'язкова техніка безпеки, про це треба пам'ятати, інакше потім самі будете боліти. Ще один розповсюджений метод зняття негатива, сглазов а також псування - це вода. Досить просто набрати склянка води, заговорити її тими ж молитвами, псаломом 90, і давати пити зіпсованій людині. Цією водою також можна вмиватися, оббризкувати - теж допомагає Аналогічно, навіть якщо в людині сидить демон якийсь, те оприскав його такою водою (людини), демон у ньому втихомириться на якийсь час. А поки він утихомирився, можна буде звернутися до екзорцисту й провести вигнання Також є ще способи чищення саме через сіль. От, як я говорив, носити сіль із собою, але тут уже трошки інакше. Сіль насипаємо на сковорідку звичайну, ставимо на вогонь. І якщо сіль тріскотить, значить негатив згоряє. Тобто. поки сіль потріщала, закоптилася, насипали нову сіль, стару викинули. Поки сіль тріскотіти не перестане, значить іде чищення від негатива приміщення й рядом вартих людей на сьогодні поки всі, з вами був я, Сергій Болтенко. Ви можете писати на мій е-мейл, задавати якісь питання, можливо в наступних наших випусках я на них відповім. Усього доброго

Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти