Цей тип обрядів, у першу чергу призначений для того, щоб повернути дружина назад до себе. Діє він лише в тому випадку, якщо на чоловіка колись не був поставлений одворот Цей вид заговорів особливо ефективний тому, що, у першу чергу, викликає в чоловіку половий потяг до потрібної жінки.

Тому й виходить, що для того, щоб повернути чоловіка, заговор на сперму є досить непоганим способом.

Але ефект від нього буде тільки у випадку, якщо на подружжя колись не була поставлена рассорка в полових відносинах.

Обчислити їсти вона чи ні, не представляється ніякої праці.

Для цього потрібно звернутися до досвідченого мага Одворот можна виявити за допомогою ясновидіння.

Також непоганий метод виливка на віск.

Ще один спосіб - перевірка за допомогою курячого яйця Для цього потрібно взяти фотографію чоловіка й три рази провести навколо її по колу курячим яйцем.

Робити це треба проти годинниковий стрілки Після цього яйце розбивається в склянку з водою, склянка ставиться на фотографію.

Після закінчення деякого часу вміст яйця розподіляється у воді певним чином.

От по тому співвідношенню, як розподіляться жовток з білком, і визначається, якого роду вплив був зроблений на чоловіка й чи було воно взагалі.

Після того, як рассорка буде нейтралізована, можна буде проводити необхідні обряди заговори на сперму робляться на сексуальну чакру.

Тому-Те цей вид обрядів і викликає в основному половий потяг у чоловіку.

Ритуал можна комбінувати з іншими видами приворотної магії - заговорми, обмовами й так далі.

Їх ви знайдете на нашім сайті http://www.

ru От кілька прикладів обрядів Спосіб перший.

Щоб повернути чоловіка заговор на сперму потрібно зробити так: зберіть сперму чоловіка на ваше фото.

Зверху свого фото покладете фото чоловіка.

Предмети загорніть у червону ганчірку.

Ганчірку потрібно зшити червоною ниткою, у процесі цього потрібно вимовити наступне: «Мій чоловік (ім'я чоловіка) мене люблячи обіймав, із мною був, із мною своє насіння випускав.

Тепер же ще пущі колишнього мене люби, у якій би частині світла не перебував лише одну мене бажай і до мене завжди біжи.

Амінь».

Обмова потрібно повторювати доти, поки ганчірка повністю не буде зшита до кінця Спосіб другої.

У цьому випадку сперму потрібно зібрати на тканину червоного кольору.

Зробивши це, наговорите на ганчірку: «Милий мій, улюбленої мій, мій чоловік, що спав із мною.

Отут насіння твоє й щастя твоє.

Заберу його до себе, залучу тебе до себе.

Буде тебе до мене сильно тягти, так що не зможеш ні їсти, ні заснути.

Амінь».

Після цього згорток із червоної тканини ретельно сховайте в затишному місці, обов'язково поруч із вхідними дверима Спосіб третій.

Сперму треба зібрати на блюдо й висушити.

Також висушите пелюстки червоної троянди.

Гарненько всі потовчіть і змішайте між собою в порошок.

Співвідношення повинне бути таким: сушених пелюстків у три рази більше чим сперми.

Тепер заговорите отриману суміш.

Заговорювати потрібно в п'ятницю на зростаючий місяць от таким текстом: «Нехай твій фалос тягнеться до мене, нехай любить мене - із мною весь немов горить у вогні.

Нехай серце мого улюбленого любить тільки мене, Божий раб (отут ім'я чоловіка) - ти мій чоловік, а я, Божа раба (отут ваше ім'я) - твоя дружина.

Амінь».

Як зробите це, підсипте порошок у їжу чоловікові.

Можна й у який-небудь напій.

В ідеалі це повинне бути червоне вино або сік темного винограду.

Ритуал можна робити після кожного сексуального контакту Якщо вам для того, щоб повернути чоловіка, заговор на сперму не допоміг, гарненько перечитайте текст, спробуйте зрозуміти, чи всі ви зробили правильно.

Почитайте теорію магії, правила проведення обрядів.

Оціните ваші дії.

Чи не було у ваших діях яких-небудь помилок.

Якщо немає - виждіть якийсь час.

Можливо, для дії ритуалу потрібно ще кілька днів.

Якщо після цього ефект не з'явиться, повторите ритуал ще раз.

Швидкий любовний приворот у домашні умовах Біла любовна магія в домашні умовах Як сільська бабуся приворот робить Астрологічний приворот: як удержати чоловіка Шкода привороту Абсолютний приворот Чи робила Ванга приворот Чи завжди діє приворот Як приворожити кохану людину в домашні умовах

Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти