Цей вид обряду діє за рахунок енергії космосу й, зокрема, певного розташування планет. При його проведенні важливу роль грає час здійснення обряду Вся справа в тому, що для кожного певного випадку підбирається своє певне розташування планет.

Час, у яке планети будуть розташовані потрібним образом треба обчислити заздалегідь.

Приміром, якщо в той день, коли буде відбуватися обряд, хід планет вийде так, що на людину, на який ставиться астрологічний приворот, будуть впливати Венера або Марс, то ефект обряду буде максимальним.

Це допоможе вам у тім, як удержати чоловіка.

Тому що Марс і Венера для любовних ритуалів підходять ідеально, оскільки є планетами любові й фізичної страсті Після того, як розташування потрібних планет буде обчислено, потрібно буде зібрати концентрат їхньої енергії, просочити ним яку-небудь річ або предмет і піднести його як подарунок людині, якого потрібно приворожити.

Також на основі концентрату енергії планет можна робити настойки, порошки й зілля Приведемо кілька прикладів такого обряду Спосіб перший.

При світлі свічі накреслите на папері марсовий квадрат (його зображення ви знайдете в інтернеті).

По краях квадрата намалюйте символи Марса у вигляді зірки.

Предмет, що ви піднесете як подарунок, потрібно покласти на квадрат.

Потім зверху накрийте його папером, на якій попередньо намалюйте квадрат планети Венери.

Зображення того, як виглядає квадрат Венери, ви можете також відшукати в інтернеті.

По краях намальованого вами квадрата Венери розташуєте символи цієї планети у вигляді семиконечной зірки Тепер візьміть свічу й «припаяйте» її воском аркуші друг кдругу.

Роблячи астрологічний приворот, вимовте заклинання: «Енергія планет Марса й Венери проникніть у серця раба Божого (ім'я потрібної людини).

Народите в ньому нестерпне бажання до мене й любов, від якої немов кипіти буде його кров.

Тугу сум його наженете, де б він не був до мене його женете.

Амінь».

Змова потрібно читати безупинно доти, поки листки паперу не будуть між собою надійно «спаяні» воском.

Як це буде зроблено, на тиждень помістите згорток біля будинку вашого коханого, до кута, що звернений до півдня.

Потім подарунок можна подарувати чоловікові (або жінці, цей обряд обоеполий, але потрібно буде подкорректировать заговор).

Спосіб другої.

Для його здійснення буде потрібно зілля Марса й зілля Венери.

Зілля Марса потрібно для того, щоб викликати в людині, якого потрібно приворожити, пристрасть і сексуальне бажання Для того щоб приготувати його будуть потрібні: глід, кропива, перець, тютюн, соснові голки Все це потрібно висушити.

Взяти в рівних пропорціях і залити окропом у марсів день і година, і наполягти Коли зілля буде готово, поставте його на папір, на якій буде намальований символ Марса.

Як його намалювати читайте в описі попереднього ритуалу.

Поставивши посудину, вимовте от таке заклинання: «Енергія Марса проникни в серце раба Божого (ім'я потрібної людини).

Народи в ньому до мене рабі Божої (своє ім'я) нестерпне бажання й любов від якої немов кипіти буде його кров.

Тугу сум його нажени, де б він не був, до мене його жени.

Амінь».

Зілля планети Венери потрібно для залучення романтики.

Для нього вам знадобляться: верба, м'ята, троянда, фіалка.

Висушите все це, потовчіть у порошок.

У день і годину Венери залийте окропом.

Посудина з настойкою поставте на папір з намальованим на ній символом Венери.

Зробивши це, прочитайте наступну обмову: «Енергія Венери проникни в серце раба Божого (ім'я потрібної людини).

Народи в ньому до мене рабі Божої (своє ім'я) нестерпне бажання й любов від якої немов кипіти буде його кров.

Тугу сум його нажени, де б він не був, до мене його жени.

Амінь».

Для того щоб астрологічний приворот допоміг вам у тім, як удержати чоловіка, був зроблений до кінця й почав «працювати», отримане зілля протягом місяця підливайте улюбленому по трохи капель у їжу або напої.

Зілля зберігаєте в холодильнику.

Шкода привороту Абсолютний приворот Аффирмации для залучення любові 10 способів повернути колишнього хлопця Білі й чорні любовні привороти Викликати любовну тугу за собою, по людині Як сільська бабуся приворот робить Біла любовна магія в домашні умовах Швидкий любовний приворот у домашні умовах Повернути чоловіка заговор на сперму Чи робила Ванга приворот Чи завжди діє приворот

Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти