Часто до магів звертаються по допомогу з метою повернути збіглої людини. Біль втрати улюбленого або улюбленої завжди гірка.

Повернути людини до колишніх відносин може обряд, здатний викликати тугу за собою, по людині.

Маг, до якого звертаються з подібним проханням, добре розуміє, що замовник привороту просить зробити таку дію не по любові, а за бажанням помститися.

Найчастіше цим користуються люди із завишнним самолюбством, яких, відхід коханої людини, сильно зачіпає.

Таким чином, людина хоче змусити іншу людину страждати, мучитися тугою за «собою, улюбленому».

В основі обряду на наведення туги й сильної тяги лежить вселяння про те, що потрібно повернутися до колишніх відносин, щоб знайти знову щиросердечний спокій.

Вселити тугу за улюбленим може як маг фахівець із більшим досвідом, так і початківець маг.

Але новачкові прийде врахувати й дотримати цілого ряду правил, щоб обряд спрацював.

Тільки це може гарантувати позитивний результат.

Розглянемо основні правила, яких потрібно дотримуватися: Обов'язково вибирайте правильний час для проведення ритуалу.

Як правило, ритуал на створення туги проводять у період зростаючого місяця, як і багато інших ритуалів, пов'язані зі збільшенням, залученням, притяганням.

Кращим днем тижня є п'ятниця, їй захищає Венера - богиня, любові й почуттів.

У рамках дня кращим часом буде захід сонця, коли енергія тепла й комфорту починає убувати.

Наступною важливою умовою є постійна візуалізація процесу, робота з мислеобразами й енергіями.

Щоб одержати позитивний результат будь-якої дії, це стосується всіх областей життя, потрібно представляти той результат, якого ви хочете домогтися у всіх його деталях.

Потрібно малювати у своїй уяві картини туги коханої людини по ваи: які вчинки він робить у даному стані, які почуття випробовує і які слова говорить.

Спробуйте уявити «енергетичний потік туги», як він захоплює об'єкт ритуалу.

Ніж чіткіше буде цей образ, тим швидше одержите результат Важливим етапом обряду є «відпускання ідеї», тобто коли вам набридне жити мислеобразами туги, викиньте їх зі своєї голови.

Забудьте про них, відпустите.

Як тільки ви це зможете зробити, туга знайде втілення в почуттях потрібного вам людини В арсеналі магічної науки найдеться чимало способів навести тугу на людину.

При виборі способу покладайтеся на свою інтуїцію Даний спосіб наведе тугу за допомогою собаки і її щеняти.

Візьміть свою фотографію й кохану людину.

Зверху на кожну фотографію поставте по склянці чистої води на троє діб.

Водою, зі склянки, що стояли на вашій фотографії, облийте щеняти.

Воду, що перебувала в склянці над фотографією об'єкта туги, дайте випити ощенившейся суки, матері щеняти.

Далі, щеняти віддайте кому-небудь або віднесіть подалі від його матері, таким чином, ви викличте сильну тугу суки по щеняті.

Прочитайте заговор на суку без щеняти: "Як молода сука тужить за своїм щеням, скиглить, плаче, рветься до нього, так і ти (ім'я), тужи за мною (ваше ім'я), рвися до мене вдень і вночі, плач про мене, і серце твоє болить нехай по мені.

Моє слово замок!

Амінь".

Добре, якщо щеня буде того ж кольору, що й колір ваших волось, результат ритуалу виявиться сильніше.

Викликати любовну тугу за собою, по людині можна використовуючи вербовий прутик.

Перш ніж почати обряд, потрібно підготувати допоміжні предмети ритуалу: перекручені між собою, дві нитки.

Візьміть червону й зелені нитки, скрутите їх разом, при цьому відчуйте тугу за коханою людиною й «уплетіть» цю тугу в нитці.

Читайте заговор: "Вічна любов, палка пристрасть, страшенна нудьга, так серцю неміч, охопи (ім'я).

Нехай він(-а) сохне по мені (ім'я) день і ніч, горює, страждає, без мене щастя не знає!

".

Відшукайте вербу, що опускає свої галузі у воду.

Зв'яжіть дві галузі підготовленими «тужними» нитками трьома вузлами, опустите кінці ниток у воду, читаючи текст: "Ивушка плакуча журиться в ріки, так плаче від важкої туги, так і ти (ім'я), горюй-смутку по мені(ім'я), плач без мене сльозами горючими, тужи за мною тоской-кручиною.

Ріка-Ключ, верба-замок, увесь світ - справі урок.

Амінь".

Ідете ладь від ріки Допомогти викликати тугу можуть і енергії планет.

Цей обряд потрібно проводити на зростаючий місяць.

Для нього потрібні будуть дві фотографії: ваша й вашого об'єкта для туги, папір червоного кольору.

На фотографії парубка намалюйте над його головою сонце з дев'ятьма променями, що йдуть від нього.

На вашій фотографії намалюйте півмісяць, повернений догори ріжками.

Ранком, на сході сонця помістите фотографію парубка до вікна, так щоб промені сонця падали на неї.

Залишіть неї на цілий день для зарядки сонячною енергією.

Увечері, коли сонце почне заходити за обрій, заберіть фотографію в червону конверт.

А до вікна покладете фотографію дівчини для підзарядки місячною енергією.

На звичайної аркуші паперу по кутах намалюйте хрести зеленим кольором і впишіть під кожним імена богів: Tetragrammaton, Adonai, Elohim, Ihvh.

Аркуш зрительно розділите на дві частини, на одній половині намалюйте сонце, на другий місяць, під сонцем напишіть Adame, під місяцем - Eve.

На ранок фотографію дівчини підкладете до фотографії хлопця, складете їхньою особою друг до друга.

Запаліть зелену свічу й накапайте воском від її по кутах аркуша, як би запечатуючи.

Читайте при цьому заговор: «Воском вливаю тугу в серце (ім'я) по мені (ім'я), вганяю, убиваю, любов'ю так пристрастю заклинаю, Місяцем і Сонцем велю: як Сонце ходить за Місяцем, світить вслід їй, бігає за нею, так і ти Раб Божий (ім'я), біжи за мною Рабою Божої (ім'я), прагни до мене, тягнися до мене й думай про мене денно й уночі.

Моє слово істинно!

" Для того, щоб викликати тугу в дівчини, заговор повинен бути наступний: "Як молодий місяць за сонцем біжить, до тепла його прагне, ні на кого більше не дивиться, по ньому постійно сумує, так і ти, (ім'я) тужи й горюй про мене.

" Запечатана воском папір убирається на тиждень.

Через сім днів спаліть її, а попіл підсипте в їжу тій людині, на який потрібно нагнати тугу Способів викликати любовну тугу за людиною існує безліч.

Вибирайте для себе найбільш підходящий.

Але найкраще звернетеся до магів професіоналам для комплексного рішення проблеми.

Білий любовний приворот самостійно.

Нешкідливий безгрішний приворот Білий любовний приворот самостійно.

100 процентний приворот Що таке обряд привороту Привороти на любов хлопця в домашніх умовах по фотографії Білі й чорні любовні привороти 10 способів повернути колишнього хлопця Аффирмации для залучення любові Абсолютний приворот Шкода привороту Астрологічний приворот: як удержати чоловіка

Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти