«Егильет» або «Егильот» - так називається ритуал, за допомогою якого на чоловіка наводиться полове безсилля. Він не може вступати в підлоговий контакт ні з ким, крім жінки, що замовила обряд Те, як пишеться слово-назва ритуалу, залежить від людини, що перекладає його із французької мови.

Приворот Егильет винайшли французькі чорні маги Потрібно відзначити, що є чоловіка, на яких Егильет не діє.

У них на нього імунітет, що передається від покоління до покоління.

Цей імунітет найчастіше з'являється, коли на предка чоловіка було наведено за допомогою магії полове безсилля, але він зміг його перебороти своєю енергетичною силою.

Виходить, що предок увів у програму свого енергетичного захисту нову формулу, призначення якої - перемагати будь-який обряд, що викликає сексуальну байдужість, у тому числі й Егильет.

У Росії Егильет був відомий із древніх часів.

Правда він називався інакше, але його практикували з успіхом, і ставився цей обряд до чорної магії Ритуал можна розбити на дві наступні категорії: потужний і слабко діючий.

Коли проводиться потужний обряд, то чоловік не може вступити в підлоговий контакт із жодною жінкою, крім тієї, що замовила ритуал.

Коли проводять слабко діючий, чоловік може вступати з жінками в сексуальний контакт із більшим зусиллям Кожний з видів має свій ступінь складності в нейтралізації.

До речі, потужний ритуал можуть зробити лише деякі маги.

Маги ж, які мають слабку енергетичну силу, зробити його не зможуть Такий ритуал поширюється не тільки на чоловіків, але й на жінок теж.

Під впливом його чарів жінка стає фригидной і може вступати в сексуальну близькість тільки з тим чоловіком, що замовив обряд.

Однак якщо обряд буде потужним по своїй силі, то жінка повністю втратить здатність до половою життя Приворот Егильет може мати небезпечні наслідки.

І для привороженого, і для замовника ритуалу.

Звичайно таке відбувається завжди.

Вся справа в тому, що людина, на який буде поставлений Егильет, у першу чергу, повністю втрачає можливість мати дітей.

Це відбувається згодом важких захворювань, у тому числі онкологічних, протягом яких, найчастіше об'єкт ритуалу вмирає Парі цьому в людини поставившего приворот відбуваються зміни карми.

Тому, перш ніж проводити такий обряд, ретельно зважте всі «за» і «проти».

Приведемо один зі способів здійснення Егильета.

Ритуал потрібно проводити вночі, на убутний місяць.

Для його виконання вам будуть потрібні наступні атрибути: пластилін, банка із кришкою, фотографія людини в повний ріст, якого потрібно приворожити, оцет, бинт Із пластиліну потрібно зробити підлоговий орган людини, що причаровується, у натуральну величину.

Потім приліпите його до фотографії в тім місці, де він повинен перебувати на зображенні.

Потім зігніть член навпіл (якщо це жіночої підлоговий орган, то закрийте його).

Тепер перев'яжіть бинтом.

Перев'язаний орган і фотографію помістите в банку.

Банку до країв наповните оцтом і щільно закрийте кришкою, а потім віднесіть неї на занедбаний цвинтар і залишіть на задній стороні, у ста тридцяти трьох кроках від останньої могили.

Банку нести на цвинтар потрібно опівночі, на зростаючий місяць, у п'ятницю.

Ідучи зі цвинтаря, у жодному разі не обертайтеся назад, що б ви не чули за своєю спиною.

Роблячи приворот Егильет самостійно, потрібно неухильно дотримувати всі правила ритуалу.

Інакше ефект, спрямований на об'єкт обряду, може виявитися як на його замовнику, так і на його виконавці.

Любовні заговори й привороти для жінок, чоловіків Сильний приворот на чоловіка, дружину самостійно.

Любовні привороти в домашні умовах Як позбутися від привороту на місячні самостійно Діючий приворот на хлопця, на дівчину по фото самостійно Викликати тугу в людини Заклинання привороту хлопця, дівчини Любовні привороти в домашні умовах Фен шуй для залучення любові Біла магія любовні привороти Приворот по фотографії самостійно.

Привороти на любов хлопця в домашніх умовах по фотографії


Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти