як зробити сильний приворот на місячну кров і які наслідки такого привороту? Приворот на місячну кров має найдужчий вплив на чоловіка.

Він має вплив, як енергетично, так і фізично, викликаючи сильну «прив'язку» до жінки.

Даний приворот не можна виконувати самостійно, тому що він вимагає дотримання певних правил, і якнайшвидшим результатом ритуалу буде псування.

Тому, якщо ви зважилися на цей приворот, обов'язково звернетеся до мага професіоналові.

Раніше жінка вважалася нечистої в період менструацій, але саму кров жінки застосовували для здійснення магічних обрядів.

Уважалося, що такі ритуали оберігають жінку.

Менструальна кров використовувалася жінками для швидкої «прив'язки» чоловіків.

Приворожені в такий спосіб чоловіка не приносили жінкам сімейного щастя: вони боліли, швидко старіли й умирали.

Більше того, ці чоловіки рано втрачали чоловічої сили й ставали імпотентами.

Такі чоловіки яро ненавиділи своїх дружин, підсвідомо вони почували, що їх «тримають» і намагалися неусвідомлено, помститися своїй дружині за створені окови.

Більше того, жінка, що приворожила свого чоловіка на кров, накладала прокльону на свій рід по чоловічій лінії.

Сама жінка більше не могла створити щасливу сім'ю, на ній був вінець безшлюбності, неї переслідували хвороби й часом навіть смерть.

Замість сімейного щастя жінка сама наводила на себе й свій рід найсильніше псування.

Відбувався цей приворот у такий спосіб: на воді, у якій стиралося забруднене місячною кров'ю білизна, пікся корж, потім її віддавали чоловікові, якого необхідно було приворожити Сьогодні правильно проведений сильний приворот на місячну кров наслідку не залишає, не має важких побічних ефектів і може допомогти при сімейних проблемах.

Пропонуємо опис деяких приворотів: №1.

для цього привороту необхідно знайти наступні компоненти: менструальна кров, рожеве або червоне вино, гілка вербени, настойка з бульби ятришника або сама бульба, пара листочків червоного василька, виноградний аркуш, квітка маку, гілочка репешка, одяг червоного кольору, ємність.

Усе компоненти містилися в ємність, до додавалися пелюстки червоної троянди або білої лілії й варили зілля.

Дати настоятися відвару три дні, перелити в темну пляшку.

Дати випити дане зілля тому, кого необхідно приворожити й випити самої, при цієї одяг на вас повинна бути червоного кольору №2.

для даного привороту будуть потрібні наступніі тридцятилітні: менструальна кров, зібрана на другий день - 21 крапля, ікона Иверской Божої Матері, неметалічна чашка червоного кольору, свіча червоного кольору, ніж із чорною рукояткою.

Виконується цей приворот у такий спосіб: ножем робиться коло, перед іконою ставиться й запалюється червона свіча, у червону чашку виливається менструальна кров.

Перемішуючи пальцем кров у чашці, потрібно вимовляти заговор сім разів: «Моя кров гаряча, моя кров кипуча, полюби мене, як я тебе, будемо вічні друзі.

Не я підсобляю, не я допомагаю, а Мати пресвята Богородиця.

А я, раба Божа (ім'я) як свідок.

з біла тіла для благої справи.

Амінь».

Дати догоріти свічі до кінця перед іконою.

Менструальну кров зібрати в яку-небудь ємність для зберігання й дати чоловікові сім разів разом з їжею й питвом.

Для того, щоб приворот не був замічений чоловіком, краще додавати кров у червону їжу, наприклад у кетчуп або вино.

Даний ритуал потрібно починати на сьомий місячний день або в п'ятницю 13-го числа.

Кожні сорок днів приворот варто повторювати.

Буває так, що після поставленого на менструальну кров привороту, від нього треба позбутися.

Зробити це так само під силу магові професіоналові.

Однак, варто помітити, що зняття такого привороту більше складне завдання, чим поставити приворот.

Але досвідчений маг упорається й з такою проблемою, незважаючи на те, що ритуал не простій і забирає багато часу й енергетичних сил Якщо ви все-таки зважилися на приворот на місячну кров, то варто зробити його тільки в мага професіонала.

Маг так само допоможе й у тому випадку, якщо вам необхідно зняти такий приворот.

як зробити любовний приворот фото самостійно.

Одностатевий приворот самостійно.

Чорний приворот Як правильно зробити приворот на крові місячних Сильний приворот по фото самостійно.

Як зробити приворот коханої людини Любовна магія.

магія любові, любовні привороти Привороти на любов хлопця, чоловіка й дружин самостійно.

Найпростіший приворот на любов у домашніх умовах по фото.

Сильний приворот на цвинтар самостійно.

Любовний приворот на менструальну кров, як провести, наслідку Чи допоміг вам приворот?

Приворот дружини до чоловіка по фото самостійно

Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти