Як правильно зробити приворот на крові місячних? Такий приворот у жодному разі не можна виконувати у вівторок або суботу.

Його найкраще проводити на зростаючому місяці, в іншої зручний день тижня, що дозволить вам підлити спеціально приготовлене зілля в їжу того чоловіка, якого потрібно приворожити Як зробити приворот на місячних?

Для цього потрібно взяти краплю своєї менструальної крові, змішати її зі своєю слиною.

Сюди ж потрібно додати небагато води.

Отриману рідину варто заговорити от таким заклинанням: «Моя крівця, кров, ти несеш (тут ім'я своє) любов.

Любов моя, увійди в (ім'я потрібного чоловіка) у клітинку кожну, у його тіло сильне, у його рот, у його груди й у його живіт.

І нехай він любить сильно тільки мене одну, як небо любить місяць.

Крівця моя кров, з'єднай нас воєдино, подаруй нам любов.

Амінь (скажіть тричі)».

Для того, щоб цей текст заклинання подіяв, його потрібно вимовити не менш дванадцяти раз Заговорене зілля із крові, потрібно помістити в холодильник на троє діб.

Протягом цього часу вам потрібно буде знайти таку можливість, щоб таємно підлити зілля в їжу, а потім дати неї з'їсти чоловікові, якого потрібно приворожити.

Їжа не повинна бути сильно гарячої.

В ідеальному варіанті, суміш краще підлити в червоне вино, щоб вона не була сильно помітна.

Також непогано можуть підійти вишневий сік, гранатовий або ж виноградний.

Якщо ви протягом трьох доби не зможете дати випити зілля улюбленому чоловікові, то суміш потрібно буде приготувати заново й також заново неї заговорити.

Для того, щоб цей приворот на місячні у вас вийшов належним чином, обов'язково ознайомтеся із правилами ритуалів, по яких потрібно створювати чисту любов.

Їх можна знайти в достатній кількості винтернете.

Отже, ми повідали вам, як правильно зробити приворот на місячні.

Тепер би хотілося відповісти на трохи найбільше, що задаються часто питань, які нам надсилають читачі нашого сайту, маги-новачки й просто допитливі люди Отже, перше, саме актуальне питання: «Як швидко починає діяти обряд?

» Досвідчені маги затверджують, що швидкість дії обряду залежить від таких факторів, як опірність людини, на який ставиться приворот.

Сюди ставиться не тільки його фізична сторона, але й духовна й енергетична теж.

Також багато чого залежить і від сили його Ангела-хоронителя Немаловажну роль грають і повсякденні, з однієї сторони не помітні фактори.

Такі, приміром, як мислення людини, його спосіб життя.

Його, так сказати, «таргани» у думках, тобто вголове.

Адже нові емоції й почуття, які стануть виникати в ньому під дією привороту, вона може почати блокувати в собі не тільки підсвідомо, але й усвідомлено теж, тобто, почати це робити розумом.

От тому при проведенні обряду і є вкрай важливим дотримувати всіх необхідних правил його проведення Експерти, знаючі в магії затверджують, що на енергетичному рівні будь-який ритуал починає діяти практично негайно, після його проведення.

Сюди ж ставляться обряди із застосуванням як атрибут їжі.

Як тільки людина з'їдає її, у ньому відразу ж з'являються емоції й відчуття, необхідні для досягнення потрібного результату Друге питання: «Тривалість дії привороту?

» По-перше, тривалість залежить від того, як замовник привороту буде сам дотримувати й підтримувати любов у відносинах із привороженою людиною.

Звичайно, ритуал створить у серце улюбленого вами людини почуття любові стосовно вас і, це почуття, буде нічим не відмінним від сьогодення.

Саме так тому його й потрібно буде підтримувати так само, як це відбувається звичайно, тобто тими ж способами Природно, якщо привороженого почати ображати, бити, змінювати йому або робити інші негативні дії на його адресу, то сила привороту втратиться.

Така любов ніколи не зберегтися, тим більше створена штучно, за допомогою магії Приворот на місячні оптимально підходить для пар, одружених.

І тепер дружини довідалися, як зробити приворот на крові місячних, і можуть застосувати ці знання на практиці.

Сильний приворот по фото самостійно.

Як зробити приворот коханої людини Любовна магія.

магія любові, любовні привороти Повернути кохану, свою колишню любов Одностатевий приворот самостійно.

Чорний приворот як зробити любовний приворот фото самостійно.

як зробити сильний приворот на місячну кров і які наслідки такого привороту Привороти на любов хлопця, чоловіка й дружин самостійно.

Найпростіший приворот на любов у домашніх умовах по фото.

Сильний приворот на цвинтар самостійно.


Загадкове і Таємниче:
У житті люди часто зіштовхуються із чимсь невідомим, наші клієнти погодилися дати інтерв'ю на телеканалі ТВ3 - реальний приклад зняття
У даному відстовбурчити ви довідаєтеся про тім що ж таке приворот, розкривається тема неусвідомленого привороту й так само дані істо
Елина Болтенко на телеканалі ВКТ розповідає про камені - магія каменів і камені за знаком зодіаку, магічні властивості каменів і міне
Простої гадання на картах таро - розклад на будь-яке питання, на який можна односкладово відповісти "так" або "ні". Приклад гадання на та
Про тім як зняти псування, пристріт і проклін. Що таке побутове псування і як її уникнути, чому відбуваються часті сглази в спілкуванн
Даний онлайн ритуал здійснення бажань заснований на використанні ерегориальних сил, і досить простий у виконанні для більшості люде

привороти