Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз у водохресний вечорок, дівчини ворожили...». Більш повно й точно сказати, наскільки популярні були гадання в цей день, напевно, неможливо. Пропонуємо й вам зануритися в таємницю цього вечора, і поворожити.

Можна навіть не сприймати результат серйозно, але запевняємо вас, що сам процес гадання на Водохрещення, безсумнівно, доставить вам задоволення

Гадання на Водохрещення

Водохресні гадання у своїй основі приблизно ті ж, що й гадання на Різдво й Святки, про які ми згадували у відповідних розділах сайту, однак деякі з гадань були присвячені саме до свята Водохрещення й проводилися лише в ніч із 18-го на 19-ое січня, про ці гадання ми вам і розповімо.  Гадання на виконання бажання Увечері перед Водохрещенням напишіть на листочках дванадцять своїх бажань і покладете їх перед сном під подушку.

Прокинувшись ранком, дістаньте навмання три листочки, ті бажання, які будуть зазначені на цих листочках і повинні здійснитися Перед сном у водохресний вечір під ліжко покладете дзеркало, принесене з вулиці, і розкладете довкола нього ялинові гілочки.

На дзеркалі рукою напишіть своє бажання.

Якщо напис по ранку зникне — бажання збудеться Розсипте на стіл пригорщу яких-небудь дрібних предметів, наприклад, орешки, насіннячка й т.

п.

Загадайте бажання й перерахуйте кількість предметів.

Якщо їхнє число парне — бажання збудеться, відповідно, число предметів непарне — бажання не збудеться Водохресне гадання на нареченого У саме свято Водохрещення, дівчина брала віник і починала мести кімнату.

Змахнувши праворуч, дівчина вимовляла молитву, змахнувши ліворуч, говорила лайку, після чого посередині кімнати робила вугіллям чортові й ставала праворуч від її, на очищене молитвою місце Ставши, праворуч від риси, дівчина говорила: « Наречений-Ряжений, з'явися переді мною, як аркуш перед травою». Говорять, уже не знаю, яким образом, але начебто деякі дівчини бачили свого майбутнього нареченого, а деяким був чорт → інші гадання  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Віртуальні гадання онлайн унікальні тим, що навіть самий скептично настроєна або соромлива людина, може вільно скористатися
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на

Сумісність і гадання