81 % Вібруючі числа ім'я: Тетяна: 5   Роман: 776 %0 %2 % Причина гаданияс цією людиною ми прожили разом 2 роки, а розбіглися по простій дурниці, як здається через час. після розставання.

Звертаюся до гадання "Гадання on line на любов", щоб зрозуміти правильність мого вибору.

Іноді хочеться все повернути, але замислюєшся, а чи коштує, якщо коли ми раніше були разом щось не влаштовувало, то чи зможемо ми це перебороти?

Як ми підходимо один одному?

І по чощо ми розсталися.

Чи можна щось повернути?

ТетянаЗовнішність і характерРусява, із блакитними очима, шкідливого росту.

більші очі, більші губи.

розмір 42.

Робота й професіяОфіс менеджер.

компанія.

професія банківська справа фінанси й кредит.

РоманЗовнішність і характерТемні волосся, карі очі.

ріст 178.

статура підтягнуте.

м'які риси особи Робота й професіяПровідний спеціаліст по продажах автомобільних запчастин.

автомобілі й автомобільна промисловість.

Любовна совместимостьлюбовная сумісність народження Тетяна й Роман склала 81 %.

Сумісність биоритмовсовместимость біоритмів народження Тетяна й Роман показують співвідношення сумісності різних особистісних показників кожного з партнерів.

Фізична сумісність 76 %Емоційна сумісність 0 %Інтелектуальна сумісність 2 %
 Сумісність знаків зодіакуДіва й Овен -Мінливий Овен здатний сприймати жартівливі випади у свою адресу як образа, швидше за все Овен буде придушувати збуджену природу Діви, такий зв'язок як халепа, що є нещасливим і звичайно не тривалим.

Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку щодо пророкування "Гадання on line на любов Тетяна й Роман", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на
У переддень Нового року всіх хвилює питання — що таїть у собі наступаючий рік, чи збудуться загадані в новорічну ніч бажання. Кожна

Сумісність і гадання