66 % Вібруючі числа ім'я: Настасія: 10   Юрій: 1050 %50 %50 % Причина гаданияя хочу знати чи зможемо ми бути в місці в майбутньому, зараз ми порізно й обоє невільні, а в мене із чоловіком є дочка їй зараз 9 років і із чоловіком я 9 років у шлюбі. Мій коханий зі своєю цивільною дружиною близько 12 років живе, але дітей у них ні, але дуже тягнемося друг до друга й ми обоє не може із цим упорається, але й піти із сімей поки таже не можемо!

Що нас чекає спереду й що нам робити з почуттями друг до друга?

Не можу зрозуміти наших відносин, сподіваюся, гадання "Правдиві гадання на улюблених хлопців" укаже мені правильний шлях.

НастасіяЗовнішність і характерСереднього росту струнка кароока темно-русявий колір волосся впертий але добрий і чуйний Робота й професіяНянечка дитячому садку, а також вдома, професія вихователі дитячого садка.

ЮрійЗовнішність і характерСереднього росту ока сіроі блакитнуваті волосся волосся русяві шкідливий але добрий Робота й професіяВодій вантажного автомобіля, професія холодильщик-слюсар.

Любовна совместимостьлюбовная сумісність народження Настасія і Юрій склала 66 %.

Сумісність биоритмовсовместимость біоритмів народження Настасія і Юрій показують співвідношення сумісності різних особистісних показників кожного з партнерів.

Фізична сумісність 50 %Емоційна сумісність 50 %Інтелектуальна сумісність 50 %
 Сумісність знаків зодіакуКозеріг і Козеріг -Сталість і вірність своєму партнерові є позитивною й відмітною рисою такого сполучника, однак, надмірна замкнутість і відсутність постійного діалогу з боку обох партнерів часто приводить до нагромадження напруженості у відносинах.

Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку щодо пророкування "Правдиві гадання на улюблених хлопців Настасія і Юрій", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Віртуальні гадання онлайн унікальні тим, що навіть самий скептично настроєна або соромлива людина, може вільно скористатися
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на

Сумісність і гадання