83 % Вібруючі числа ім'я: Катерина: 7   Юрій: 59 %11 %98.5 % Причина гаданияя б хотіла довідатися на скільки ми сумісні по характері, чи підходимо ми один одному. мені здається, що ми один одному підходимо, але чому те ми не як не можемо зустрінеться, нас щось відштовхує, може бути ми й не підходимо один одному, тому ні як не можемо зустрінеться.

Не розумію що робити, чекаю, щоб пророкування гадання "Гадання на любов віртуально" підтвердило або спростувало мої підозри.

Мені ця людина дуже запала в душу, може і я йому запала в душу, але тільки він етого не хоче визнавати, але я ще боюся обпалитися із цією людиною, тому що гіркий досвід уже був.

КатеринаЗовнішність і характерХарактер покладливий, гарна зеленоока шатенка.

ріст 165 див, фигуристая.

Робота й професіяТираспольський технікум інформатики й права, викладач інформатики .

ЮрійЗовнішність і характерХарактер покладливий, гарний кароокий брюнет.

ріст 186 див, гарними рисами особи, життєрадісний Робота й професіяНПО ЗАТ "Електромаш", начальник відділу програмування, що веде програміст.

Любовна совместимостьлюбовная сумісність народження Катерина і Юрій склала 83 %.

Сумісність биоритмовсовместимость біоритмів народження Катерина і Юрій показують співвідношення сумісності різних особистісних показників кожного з партнерів.

Фізична сумісність 9 %Емоційна сумісність 11 %Інтелектуальна сумісність 98.5 %
 Сумісність знаків зодіакуРиби й Близнюки -Палкий і жагучий сполучник, що часто приводить до серйозних щиросердечних переживань особливо з боку чутливої Риби.

Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку щодо пророкування "Гадання на любов віртуально Катерина і Юрій", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Віртуальні гадання онлайн унікальні тим, що навіть самий скептично настроєна або соромлива людина, може вільно скористатися
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на

Сумісність і гадання