71 % Вібруючі числа ім'я: Максим: 3   Михайло: 850 %50 %50 % Причина гаданиявзаимная любов, симпатія, але острах про це один одному зізнатися відкрито в очі, хоча почуваємо й думаємо друг про друга постійно. Може бути поки ми ще до кінця не усвідомлюємо що це дійсно любов, початок відносин, зв'язку або це просто дружня симпатія, або пристрасть і бажання близькості ?

Не можу зрозуміти наших відносин, сподіваюся, гадання "Гадання на люб" укаже мені правильний шлях.

МаксимЗовнішність і характерШатен з карими очима особа сухорляве Симпатична по характері добрий, уразливий емоційний Робота й професіяМенеджер по продажах медичної компанії Витали Санкт-Петербург.

МихайлоЗовнішність і характерБрюнет з карими очима Симпатичний Круглолиций по характері спокійний, добрий часом запальний Робота й професіяМенеджер по продажах інтернет компанії Оптимум Санкт-Петербург.

Любовна совместимостьлюбовная сумісність народження Максим і Михайло склала 71 %.

Сумісність биоритмовсовместимость біоритмів народження Максим і Михайло показують співвідношення сумісності різних особистісних показників кожного з партнерів.

Фізична сумісність 50 %Емоційна сумісність 50 %Інтелектуальна сумісність 50 %
 Сумісність знаків зодіакуКозеріг і Козеріг -Сталість і вірність своєму партнерові є позитивною й відмітною рисою такого сполучника, однак, надмірна замкнутість і відсутність постійного діалогу з боку обох партнерів часто приводить до нагромадження напруженості у відносинах.

Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку щодо пророкування "Гадання на люб Максим і Михайло", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Віртуальні гадання онлайн унікальні тим, що навіть самий скептично настроєна або соромлива людина, може вільно скористатися
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на

Сумісність і гадання