98 % Вібруючі числа ім'я: Катерина: 9   Олександр: 45.5 %3 %3.5 % Причина гаданиячтоби ще раз переконатися, що я правильно зробила вибір відносно цієї людини. Що не зрячи його люблю.

Не розумію що робити, чекаю, щоб пророкування гадання "Гадання довідатися про його любов" підтвердило або спростувало мої підозри.

І уверенна, що ми призначені один одному долею.

Щоб знати як можна уникнути дрібних побутових сварок, згладити виниклий конфлікт.

Довідатися наскільки ми сумісні у фізичному, емоційному й інтелектуальному плані.

Як навчитися краще розуміти й цінувати один одного.

КатеринаЗовнішність і характерСтрункі, симпатичні, милі, блакитноока, русяві волосся, добре, чуйна, м'якосерда, плаксива Робота й професіяТовариство з обмеженою відповідальністю друкарня Вертикаль, менеджер.

ОлександрЗовнішність і характерСередньої статури, симпатичний, кароокий, брюнет, цілеспрямований, самостійний, наполегливий, чуйний, з почуттям гумору Робота й професіяТовариство з обмеженою відповідальністю Ліга, генеральний директор.

Любовна совместимостьлюбовная сумісність народження Катерина й Олександр склала 98 %.

Сумісність биоритмовсовместимость біоритмів народження Катерина й Олександр показують співвідношення сумісності різних особистісних показників кожного з партнерів.

Фізична сумісність 5.5 %Емоційна сумісність 3 %Інтелектуальна сумісність 3.5 %
 Сумісність знаків зодіакуЛев і Рак -Потужне, по сьогоденню Левине, бажання бути центром уваги поряд з Левиним марнославством, згубно для соромливого, ранимого Раку.

Неприродні сполучники, найчастіше фіктивний, заснований на попередніх домовленостях сторін.

Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку щодо пророкування "Гадання довідатися про його любов Катерина й Олександр", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Віртуальні гадання онлайн унікальні тим, що навіть самий скептично настроєна або соромлива людина, може вільно скористатися
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на

Сумісність і гадання