66 % Вібруючі числа ім'я: Олена: 3   Анатолій: 750 %50 %50 % Причина гаданияотношения не мають постійної основи, мінливі й залежать від його настрою або розвитку подій про які мені невідомо. не можу просто так його забути, сподіваюся на продовження відносин, але його щирого відношення до мене не знаю.

Раджуся з гаданням "Вертуальні гадання на любов", щоб вирішити, як діяти далі.

Хочу довідатися його думки про подальші відносини і їхню перспективу.

Любить мене чи ні?

Якщо так - то що із цим робити?

Як наблизити його?.

ОленаЗовнішність і характерСпортивна, енергійна, доброзичлива, виглядає моложе своїх лет.

ріст середній, волосся темний, кругле осіб, сірі очі Робота й професіяДиректор державного підприємства -соціально реабілітаційного центра для неповнолітніх.

АнатолійЗовнішність і характерКремезний, волосся сивий, середній ріст, очі блакитні норовливий, є присутнім твердість і нетерпимість до чужої думки.

Одночасно може бути незвичайно ніжним і турботливим по відношенню кблизким.

Робота й професіяПідполковник федеральної служби безпеки по охороні бойкових, південний федеральний округ.

Любовна совместимостьлюбовная сумісність народження Олена й Анатолій склала 66 %.

Сумісність биоритмовсовместимость біоритмів народження Олена й Анатолій показують співвідношення сумісності різних особистісних показників кожного з партнерів.

Фізична сумісність 50 %Емоційна сумісність 50 %Інтелектуальна сумісність 50 %
 Сумісність знаків зодіакуКозеріг і Козеріг -Сталість і вірність своєму партнерові є позитивною й відмітною рисою такого сполучника, однак, надмірна замкнутість і відсутність постійного діалогу з боку обох партнерів часто приводить до нагромадження напруженості у відносинах.

Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку щодо пророкування "Вертуальні гадання на любов Олена й Анатолій", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Віртуальні гадання онлайн унікальні тим, що навіть самий скептично настроєна або соромлива людина, може вільно скористатися
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на

Сумісність і гадання