99 % Вібруючі числа ім'я: Віра: 9   Андрій: 524 %69.5 %58 % Причина гаданиявлюбилась так. що розум відключається, переживаю, начебто мені років17, клітинки мої поруч із ним усі тріпотять від радості.

Є надія, що гадання "Любовні гадання він-лайн" розкриє мені ока.

Бачу його-день удався.

Не бачу - немає настрою, все сіре.

Він начебто й не дуже розуміє, хоча явно йому це подобається.

Сам кроків не вживає, чекає моїх.

Та й то, часто підводить через достаток його якихось різних справ.

І мучуся й люблю.

Так і живу-треба щось робити із цим !

ВіраЗовнішність і характерБлондинка, весела, добра, гарна , замужем, ока сірі, струнка фігура, розумна Робота й професіяАвтосервіс по тюнингу автомобілів , Генеральний директор.

АндрійЗовнішність і характерБрюнет, з почуттям гумору, незалежний, молодий, цікавий, неуважний, уразливий.

уразливий, симпатичний, оригінальний Робота й професіяАвтосервіс по тюнингу автомобілів, авто електрик, майстер золоті руки, кузовщик.

Любовна совместимостьлюбовная сумісність народження Віра й Андрій склала 99 %.

Сумісність биоритмовсовместимость біоритмів народження Віра й Андрій показують співвідношення сумісності різних особистісних показників кожного з партнерів.

Фізична сумісність 24 %Емоційна сумісність 69.5 %Інтелектуальна сумісність 58 %
 Сумісність знаків зодіакуЛев і Стрілець -Один із кращих варіантів для Лева, Стрілець як якесь відбиття Лева в мутній воді, з однієї сторони він дуже схожий на нього, з інший, не ладь віддати чільну роль Львові, а це часом є основним чинником успішних відносин для Лева.

Цей сполучник буде впиватися подорожами й пригодами, непотрібними й безтурботними витратами, однак, Львові варто пам'ятати - при поява фінансових утруднень відповідати прийде тільки йому.

Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку щодо пророкування "Любовні гадання він-лайн Віра й Андрій", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Віртуальні гадання онлайн унікальні тим, що навіть самий скептично настроєна або соромлива людина, може вільно скористатися
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на

Сумісність і гадання