55 % Вібруючі числа ім'я: Махаючи: 7   Максим: 350 %50 %50 % Причина гадання Була дуже сильно закохана в цю людину. У нас були які те неможливі відносини.

Звертаюся до гадання "Гадання на любобь", щоб зрозуміти правильність мого вибору.

не зуміла вчасно зрозуміти, що він любить мене по-справжньому.

Часто згадую про нього, про тім яким непередбачен і ласкавим він був.

Згадую ту радість, що він мені ніс.

Дотепер згадую.

Було цікаво.

Хочу знати, чого мені надалі очікувати від нього й, головне, чи треба вживати які-небудь спроби для його повернення.

МашаЗовнішність і характерГарна, шатенка, очі кара^-зелені.

Іноді тиха, іноді весела, іноді зла, іноді добра Робота й професія Лікар-Терапевт вищої кваліфікації, московська клінічна лікарня, пульмонологическое відділення.

МаксимЗовнішність і характерХудий, моторошно чарівний, із блакитними очима, високий.

Характер веселий, непостійний Робота й професіяМісто Москва, фахівець із комп'ютерних технологій, відділення дуже серйозного банку.

Любовна совместимостьлюбовная сумісність народження Маша й Максим склала 55 %.

Сумісність биоритмовсовместимость біоритмів народження Маша й Максим показують співвідношення сумісності різних особистісних показників кожного з партнерів.

Фізична сумісність 50 %Емоційна сумісність 50 %Інтелектуальна сумісність 50 %
 Сумісність знаків зодіакуКозеріг і Козеріг -Сталість і вірність своєму партнерові є позитивною й відмітною рисою такого сполучника, однак, надмірна замкнутість і відсутність постійного діалогу з боку обох партнерів часто приводить до нагромадження напруженості у відносинах.

Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку щодо пророкування "Гадання на любобь Маша й Максим", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Віртуальні гадання онлайн унікальні тим, що навіть самий скептично настроєна або соромлива людина, може вільно скористатися
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на

Сумісність і гадання