21 % Вібруючі числа ім'я: ИРИНА: 8   ОЛЕКСАНДР: 15.5 %0 %86 % Причина гаданиямне дуже подобатися Сашко. У нас із ним була закоханість, коли нам було по 15 років, я жила в Астрахані, він приїжджав на літні канікули в наше місто до своєї тітки з Мурманська, ми листувалися, він дотепер зберігає мою фотографію.

Бажаю довідатися, чи сумісні ми характерами в гадання "Любовні гадання онлайн".

Потім я вийшов заміж і наш зв'язок обірвалася.

Зараз я вдова.

Пройшло 35 років, він знову приїхав в Астрахань.

Ми зустрілися.

За ці 10 днів, що він провів в Астрахані, він мені подарував казку.

Я забула про своє горе, я знову відчула себе жінкою, зрозуміла, що можу подобатися чоловікам.

Потім він виїхав до себе в Питер.

Ми з ним листуємося.

Мені дуже важко без нього.

Але я не знаю як він до мене насправді ставиться.

Чи любить він мене.

ИРИНАЗовнішність і характерДУЖЕ СИМПАТИЧНИЙ, ЛАСКАВИЙ, НІЖНИЙ, ДОБРА, СИЛЬНИЙ ХАРАКТЕР, САМОСТІЙНА, ГОСПОДАРКА Робота й професіяПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФОТО КЕРАМІКА НА ПАМ'ЯТНИК, ФОТО ДИЗАЙНЕР, АРХІТЕКТОР.

ОЛЕКСАНДРЗовнішність і характерСИЛЬНИЙ, САМОСТІЙНИЙ, ДОБРИЙ, ВІДДАНИЙ ДРУГ, ЩО ЛЮБИТЬ СИН, НАЧИТАНИЙ, РОЗУМНИЙ Робота й професіяМЕХАНІК ПО ВСТАТКУВАННЮ ІГРОВИХ АВТОМАТІВ В ІГРОВОМУ КОМПЛЕКСІ.

Любовна совместимостьлюбовная сумісність народження ИРИНА й ОЛЕКСАНДР склала 21 %.

Сумісність биоритмовсовместимость біоритмів народження ИРИНА й ОЛЕКСАНДР показують співвідношення сумісності різних особистісних показників кожного з партнерів.

Фізична сумісність 5.5 %Емоційна сумісність 0 %Інтелектуальна сумісність 86 %
 Сумісність знаків зодіакуТерези й Козеріг -Фізично є потужна привабливість між цими знаками зодіаку, на жаль, такі сполучники рідко довго тривають.

Для Козерога занадто важко прийняти бездіяльність Терезів.

Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку щодо пророкування "Любовні гадання онлайн ИРИНА й ОЛЕКСАНДР", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар  

Загадкове і Таємниче:
Ворожка привітає Вас Розкрийте свої таємниці, запитаєте ворожку про те, що найбільше хвилює ваше серце Я постараюся максимально точн
У нашім урбаністичному й геть-чисто матеріальному світі, де все пояснено й роз'яснено з погляду науки, здавалося б, не може
Віртуальні гадання онлайн унікальні тим, що навіть самий скептично настроєна або соромлива людина, може вільно скористатися
Безцінний досвід народних гадань складно пояснити, але дуже легко зрозуміти. У його основі — природні явища й людські здатності, що
Думаю, що багато хто з нас при згадуванні свята Водохрещення, згадують слова нашого класика Василя Жуковського: «Раз
Іван Купала — один із самих поетичних народних свят, на жаль, що втратив у цей час своє магічне значення. Древні слов'яни в ніч із 6 на

Сумісність і гадання